1. 1.
    bugün robert moogun 78'inci doğum günü sebebiyle google'in logosunu klavye şeklinde yapmış olması ve bunun kullanabilmesiyle ortaya çıkan hede'dir.*
    neyse öyle bi tıngırdıyım dedim
    http://g.co/doodle/ybzqn7
    2 -1 ... jahrakal
  2. 2.
    google'nin nexus telefonlarda kullandığı kendine özgü klavyedir. android l tasarımları da bulunmaktadır.
    ... teknolojik kurt adam
  3. 3.
    En iyi klavyedir. Eğer görünüş merakınız yoksa idealdir. Ama android lollipopda çok kaba duruyor. Eski android 4.2.1 telefonundan çok iyiydi. Bir de i tusunda sorun var normalde basili tutunca ı olmasi lazim ama 8 çıkıyor.

google klavye
    2 ... format sart
  4. 4.
    türkçe f desteği yoktur. ya da ben öyle sanıyorum ki bu destek sadece en yeni android sürümlerinde işliyor.
    ... oglan midir adam midir bilemem
  5. 5.
    yeni güncelleme ile işimizi daha bir görür hale geldi. başarılı uygulama.
    ... cetin adam emre
  6. 6.
    Xperia klavyenin yerine şimdilik denediğim klavyedir. görünüm açısından çok güzel bir klavyedir kullanım açısından da şuana kadar bir sıkıntı yaşatmadı.
    1 ... skdrmanik
  7. 7.
    Arka plan eklenebilen kullanışlı klavye. Swype klavyenin süresinin dolması ile kullanma mecburiyeti hissettim.
    ... dolunaybey
  8. 8.
    htc'nin kendi klavyesini beğenmediğim için kullnamaya başladığım klavyedir. zaten güvenlik açısından ya telefonun kendi uygulamalarını ya da google uygulamalarını kullanırım. şimdilik iyi görünüyor.
    -1 ... 7777777
  9. 9.
    F klavyesi yoksa gözüne bakmayacağım klavyedir.
    ... sananeomk
  10. 10.
    Telefonum Samsung olduğu için içinde Samsung klavye var ihtiyacım olmadığı klavyedir.
    3 ... black mirrors