bugün

Dön vefasız, dön vicdansız yazarı.
Gel de iki playlist paylaş kuruduk yav *
bir zamanların efsane yazarı. sağlam makara yapardı, sohbeti güzeldi. aylar sonra baktığımda silindiğini görmüştüm. 4 yıl sonra ilk defa yine nickaltındayım.

aga bee.
nerede olduğu merak edilen eskilerden bir yazar.
Bana bir kere küstü bir daha konuşmadı. Niye küstüğünü hala bilmiyorum. Tavuğuna kışt demişliğimiz yok. o kadar da hoş muhabettik. Neyse...
Namı diğer ayberk'tir.

isme bak iq. Sözlükte bu ismi de ben ifşa etmiştim, ağzından kaçırmıştı. Babet çorabı giyip delikanlılık yapardı. Hey gidi günler. Hamilelik testinde üç çizgi çıkmıştı, öyle de anormal bir adamdı.

Bu arada;

görsel
Telefonu falan degistirdigimden numarasini kaybettim. Yaziyorsa hala buralarda Iyi anlasirdik vesselam.
Lan sahtekar nerdesin? Beyaz tenli kızın numarasını verecekti. Kızda kendiside kayboldu. Acaba diyorum bazen. Sonra benim berkcanim yapmaz diyorum.
kürt böreği antalya'da diyen şahıs

ha ahha haa

bütün güneydoğuyu,

van'ın güneyinden itibaren dolaştım ve çalıştım.

kuzey ırak da süleymaniye' ye kadar gezmediğim yer kalmadı.

bir tane bile,

kürt böreği yiyemedim.

nerenizden uydurursunuz,

bu koca lafları,

nerenizden çıkartırsınız,

bilemedim.
Gideli çok oldu. Ama galiba aramızda dolaşıyor. Buralardaysan haber ver.
Burdaysa beni bi bulmasın silik yazar.
burdaysa beni bi bulsun silik yazar..
Özledim bu namussuzu.

(bkz: 22 nisan 2017 Ankara zirvesi)
Ne kadar çok sevenin varmış ayberk adama iki dakikada 6 eksi vermişler.

Hey gidi föşik heyy. Yengeye selamlar.

Edit; korkutan yazardır. Lan yoksa yenge yenge dediğim bu gibson mu? Yeminle Deşerim kendimi 12 yerimden...
Az önce sözlükte bira fotoğrafı görmemle aklıma gelen sevgili silik yazardır.

Kalsa güzeldi, ama gitti. Ne diyelim; yoluna beyaz tenli, venüs gamzeli, kızıl saçlı kızlar çıksın.
Beni sözlükte bu kadar çok seven olsa gitmezdim lan. Adama bak, en büyük düşmanım olduğu halde severdim lan. Hatta sözlükteki dostlarından bile daha çok özledim ben bu yazarı.

Belkide bir hayalet gibi sözlükte dolaşıyordur. Eğer öyleyse bir işaret et mübarek.
Özledim lan, sürekli tartışıp birbirimize giydirirdik falan ama adam harbi seviyeli ve iyi bir yazardı. Bu yazarla tartışmak bile inanılmaz derecede keyifliydi benim için.

Kimi sevdiysek gitti be, düşmanımızı sevdik, o bile gitti aq.
eski nickin yeni nickiyle uplayan eski yazar.
Çok sevdiğim bir yazardı fakat kendisini nedense sildi. Çok özlüyoruz. Auu.
Doğru iyi garistiryor ortalığı pezemek.
Ben özlemedim reis haberin olsun.
iyi yazardır kendisi, entry leri ile hatırlanacaktır.

Bi yerden havlama sesi geliyor ama neyse pekte önemli deyil.
Kızıl saçlı bir kiz bulunca sözlüğü terk etmiş galiba. Umarim dönmez sevmezdim zaten.
Hâlâ gelmedi mi bu ya dedirten yazardır kendisi. Umarım döner.
Giden gitmiştir. Gittiği gün bitmiştir.

görsel
tamamen zıt görüşlerde olmamıza rağmen bir dost gibi atışabildiğim nadir yazarlardan birisiydi. birçok kişiyle bu kadar ters olup da bu kadar seviyeli bir şekilde tartışamazsınız. bu kadar karşıt görüşlü olup yinede dost gibi konuşabilmişsem gerçektende iyi bir yazardır.

o değilde baya bir seveni varmış lan, ben silik yesem ikinci bir hesabı açıp gelip söylemesem kimse farketmez amk. silik yediğimi bile yine ben kendim gelip söyledim, o derece vahim.