bugün

türkiye nin geri kalmışlığının bir göstergesi. emeği geçenlere teşekkür etmek gerekiyor...
Doğrudur!
Sabahtan beri beklediğim mail gelmiş mi diye bakamamaktaydım..*
Daha sonra jeton düştü...
Aynı zamanda google'a da girilememekte...
Vtunnel ve türevlerinden giriş mümkündür.
kafayı yedirten durumdur.
(bkz: ey gidi özgürlük)
engellemeyi aşmak için dns değişikliği gerekir.
8.8.8.8
8.8.4.4.
rte'den açıklama olarak "ben giriyorum yahu" cümlesini bekliyorum. o girmeden ben girmeyeceğim.
iran, hamas, anti israil ve anti semitizm, googleye sansür... ohh suyundanda koy dedirten hadiseler bütününün bir parçası olay.
çoğu kişinin rahatlıkla girmesi sebebiyle, kişiden kişiye değişim gösteren uygulama.
misal ben, sabahtan beri kullanıyorum, en ufak bir sorunla karşılaşmadım, dns ayarı falan da yapmadım.
şimdi gelen kutusunu kontrol ettiğim ve problem yaşamadığım erişimdir..
2-3 gündür bu yolda söylemler olmakta. fakat bende hiç sorun yok. memleketin bir kısmında yasak bizde mi serbest?

google toolbar kullananlarla ilgili bir sorun var diye duymuştum. toolbarda yasaklanan bir site nedeniyle aşırı yavaşlama oluyormuş. bence toolbarı kaldırıp deneyin.
hiçbir sorun yoktur. giremeyenlerin tamamen kişisel beceriksizliğiyle ilgili bir durum olduğu kanaatindeyiz. öyle değil mi sözlük?
tamamen yalan olan durum. gmail babalar gibi açılmaktadır. ayarlarınızı kontrol edin. gerçi millet de haklı herşey yasaklandığı için bir site açılmayınca direk engellendi lan diyor. suçlu belli ama gmail'e erişim açık.
gmail çalışmaktadır. bize öyle bir vahiy gelmedi.
editoloji : ne yani yalan mı ? yasah mı kardeşim? niye eksiledin? lütfen mesaj at. sebebini merak ediyorum.