bugün

work and travel, yurtdışı eğitim gibi hizmetler veren şirket. olumsuz eleştiri yapanların sayısı epey fazla.türkiye'de bu işi yapmaya başlayan en eski şirketlerden biridir ayrıca. bu şirketi tercih edenlerin çoğu ilgisizlikten yakınmakta.*
istanbul subesinde onder adinda bir danisman (!) bulunan sirketti. bu dedigim 3-4 yil evvel falan. hala var mi bilmem. ozellikle konaklama konusunda bir ustad(!)ti.* sirkete gelecek olursak kanimca muadillerine nazaran daha derli toplu, daha guvenilir. zaten cok fazla bireysel ilgi beklemeyin bu tur olusumlardan. isiniz, ds formlariniz geldi mi tamam. kendiniz netten arayin konaklamayi falan. zaten tatile, ense yapmaya, falan gelmiyorsunuz buraya, essek gibi calismak icin burada olacaksiniz. work and sleep hesabi yane. " haci ben para biriktirecegim, is bitince catir catir kari kizla yiyecegim. " hayalleriyle gelmeyin. ozellikle buyuk sehirlere gelirseniz kazandiginizin cogunu mecbur tuketeceksiniz. enseli bir baba, dayi, emmi olayiniz varsa zaten wat' la ne isin var diye sorarlar adama. direk git dil kursuna birseye. neyse ben yine sirkete doneyim. dil programi, universite yerlestirme hizmeti de verirler. ucak rezervasyonlariyla harun adinda birisi basariyla ilgilenir. ne diyim iste. digerlerine nazaran en iyisidir yine de.
bu kurum aracılığı ile work and travel'e katıldım. çok çekincelerim vardı. ama kurum gerçekten çok destek oldu. yurtdışı eğitim , work and travel, dil okulu gibi konularda alanında öncü kurum.
ekşide çok olumsuz yorumlar almış. olumlu yorum nadiren görüyorum. ciddi ilgisiz bir şirket. milyon insanla ilgileniyorlar gibi, tam olarak anlamadım.
bir işiniz varsa ne oldu bizim iş? diyene kadar sizi şeye almıyorlar...
güvenilirlilik konusunda soru işaretleri var. bakalım güncelleme yaparım.
güncel Önemli Başlıklar