bugün

5.nesil yazar.hoşgelmiş sefalar getirmiş.
yoh asakurayı bilen ender insanlardan biri. muhtemeldir ki ninja scroll hakkında da derin bilgiye haizdir...
candır kandır.dosttan da ötedir.seneye o güzel kahkahalarından beni mahrum etmemesini dilediğim yazar. ****
hoş gelmiş yazarıdır.*
hoşbuldum diyorum kendisine hemencecik teşekkürlerimle bi de bislet vardı sattık dün!
anime sever bir psikolog adayı. en azından temennimiz öyle.
izmir' in gülü, denizli' nin bülbülü, yarı akıllı yarı delü avukat adayı arkadaşımız. umuyoruz ki abisinin ortağı olmayı başaracaktır. bir de; özletti bu aralar kendisini.
şahsımı sokakta görmüş, dürtmeyi gözü yememiş yazar. kendisi öyle diyor.**
delidir. bildiğin deli. laf olsun diye değil. mazhar osman'a gitsin raporsuz çıkmaz. iyi adamdır bizim semih vesselam.*
deli meli ama iyi insandır.
taksim'de burger king'de insanların önünde hüngür hüngür ağlayan şahsiyet. etraftaki insanların bakışları üstümüze bir yıldırım gibi düşerken ben pis pis sırıttım tabi. lakin o pis bakışlardan kurtulmak bir yana daha bir küfür duyar oldum.

-aa şuna bak ağlıyo lan.
+yanındaki yavşak da gülüyo. ne iş lan?

buna benzer diyaloğu duyunca semihciğimi alıp kaçıverdik oradan. candır. uçandır. anime karakteridir.
sessizliğe bir mızrak gibi saplanan kahkahalarını roma hukuku sınavından sonra daha bir yüksek sesle atmasını temenni ettiğim insan. eğer şu an o sınava çalışmıyorsa ve bu dersten kalırsa kafasına kakmaktan çekinmeyeceğimi hatırlatır gözlerinden öperin.*

edit:niyet önemli tabi.
özletti yazarı. **
uçmalı yazardır.
uçmasın, ders çalışsın, takılsın filan yazarıdır.
taksimin orta yerinde gördüğümüz çekim ekibi görünümlü mümtaz şahsiyetler topluluğunu, göz ucuyla kesip, şakayla karışık ''kaç lan kaç! şahit yazmasınlar!'' der gibi uzaklaştığımız nesneler bütününden iyi ki kaçmışız nidasını dimağımda uyandıran deli. arkadaşız lan biz. valla bak!

dün gece alkolün gözüne vurduktan sonra tuvalete gitmeye üşenip camdan aşağı kusması ise ayrı bir tez dahilinde inceleme konusu olacaktır.

ne demişler semihciğim? her şeyin bir ilki vardır.*
avukat adayı, kafa yazar. 5. nesilmiş üstelik, yeni öğrenmiş bulunuyorum. *
linwelinin dişi versiyonudur, benim gofletlimdir*. *
gunun sabahinda uykusuza gidilesi, aksaminda da peyote'ye goturup deliler gibi birlikte tepinmek istedigim, istanbulun altini ustune onunla getirmek istedigim, muhabbeti sicak mi sicak, gorulunce yanaklarini sıkıp, boynuna atlanilasi, iyi ki tanimisim dedigim guzel insan.
bambaskaymissin. * * *
agzinin tadini bilen yazar. agzini da, kendisini de yemek geliyor icimden. * *
çikolatalı kellogslardan pasta yapıp ağzına ağzına tıkacağım canciş yazar. iyi ki doğmuş. *
#5646143 numaralı entrysi ile yarmış, anime üzerine güzel bir muhabbet döndürdüğümüz nesildaş.
nerelerdesin yahu yazarı. animeye dalsa bu kadar uzun sürmez herhalde.
e hayırlı uğurlu olsun yazarıdır.
bana şehir eşkıyası demiş. ne eşkıyalığımı gördüyse anlatmasını rica ediyorum kendisinden. sanki gecenin üçünde ev basıp eşya götürdük.*

kişisel not: moderasyon seni çok seviyorum. neden ekşiden geride kaldığınızı ispatlamanıza bayılıyorum.