bugün

Afedersiniz Gideceğiniz yere kadar götürebilirim diyen mini etekli kızdır. Yolda yürüyorsunuzdur, pek araba geçmemektedir. tam o esnada mini etekli mavi gözlü güzel kız son model üstü açık spor arabasıyla yanınızdan geçerken yavaşlayıp, afedersiniz sizi gideceğiniz yere kadar bırakabilirim isterseniz der. Siz kabul edersiniz. Bir süre ilerledikten sonra sola sapar ve ırmak kenarında arabayı durdurur. Kız size Çok tatlısın der ve öpmeye çalışır. Siz, şey afedersiniz tuvaletimi yapmam lazım beni ırmak kenarında beklermisiniz deyip biraz uzaklaşırsınız. Ağacın arkasından kızı bir süre takip edip tamamen görünmediğinden emin olunca arabaya atlayıp oradan uzaklaşır ve tatil için miami sahillerine doğru yola çıkarsınız.
pembe motorsiklet üzerinde pembe kaskla olan sarışın kızların bir diğer versiyonu, sen yorulma istersen beni bırak ben senin evine kadar arkadan iteyim dedirtir insana.
iyilik yapması için illaha mini mi giymesi gerekiyor? diye sordurur adama.**
mini cooperı olan kızdır.
burdan cıkan ders; kızlar çok güzel vede mini etekli olabilirsiniz.. ama asla üstü açık bi arabadan daha değerli olamazsınız.
bir de bunu üstü bikinili olanları vardır ki insanın aklını başından alır. lise yıllarımda denk gelmiştim hatta buna yazlığımızda bir yere gitmek için dolmuş beklemez hep otostop çekerdim. ancak otostopçuların halini bilen bilir, lüks arabalar çok fazla durmaz, bu umutsuzlukla baş parmağımı kaldırdığım bir anda sarışın yeşil gözlü üstünde sadece bikini olan mercedes slk 200 kompressor arabasıyla bir kız durdu üstü açık arabadan gel der gibi el işareti yaptı ve o an inanamadım bana mi işaret yapıyor diye, yavaşça gittim ve emin olamadım falan dedim hayır gel diyerek arabaya aldı. delirmiştim güzelliği karşısında da, meğer o da bornova anadolu lisesinde okumuş zamanında bilenler bilir otobüs geçmez bir yerdedir izmirde oradan alışkınmış otostop çekmeye ve kaderimiz aynı olduğu için almış sağolsun. tabi gideceğimiz yere kadar muhabbet etmeye başlanır. kız o güzelliğin üstüne bir de boğaziçi'li çıkar, iki kişilik araba olduğu için kardeşini almadan önce de beni istediğim yerin kapısının önüne de bırakmıştır. bu kadar güzel, nazik, hoş, aşık olunası, kibar, mini etekli, bikini üstlü bir kız daha görmemişimdir. sonraları çok çektim otostop da hep sap salak mallar denk geldi, zirvedeyken bırakcaktım.

özet: evet böyle kızlar var.
yurt dışında görülebilir.
havaalanında çalışıyor olabilir.

(bkz: hostes)
vee yazar ağır ağır uykusundan kalkar.
öyle bir dünya yoktur.
Sonra buz dolu küvette uyandım abi bi baktım 112 yi ara yazıyo olayını gerçekleştirebilecek kızdır.
turistik bölgelerde ve yazlık alanlarda karşılaşabilecek olay.
- gideceğiniz yere götürebilirim, tabi istersen ?

+ uoaağahaaa!!!

- pardon ?

+ ben geldim. senin götürmene gerek kalmadı.
organ mafyası üyesi olabilir dikkat.
Böyle bir olay olsun dine imana gelmezsem şerefsizim.
türkiyede bulunması muhtemel değildir.
dikkat edilmesi gereken kızdır. organ mafyası olabilir.
çıkar ilişkisi olması muhtemeldir.
Alışıldık bir durum olmadığı için tehlikeli olabileceğini düşündüğüm kızdır. torbacı yada hapçı olma ihtimali vardır.
Türkiye'de olmayan kız ama avrupada bunlardan olduğuna inanıyorum.
mozambik'e gidecem hadi götür yiyorsa, diye cevaplanacak kız söylemi.
yok öyle bir dünya dedirten alışılmamış kızdır.
sadece paralel evrende olabilecek kızdır. bu evrende varsa bile kesinlikle bize denk gelmeyecek olan kızdır.
"neyi?" sorusunu sormamız gereken minili kızdır.
birçok erkeğin rüyalarını süsleyen, sabah uyandığında ise bir bardak su içmesini gerektiren kızdır efendim.