bugün

gaz bombasına vole vurulabildiğini.

http://www.youtube.com/watch?v=fMZX-Vvm-iQ
alkol içen herkesin ayyaş, ak partililerin mübarek olduğunu.
gümüşsuyuna çıkmamamız gerektiğini.
kıl dönmesi sürecinin aşamaları.
jöle kullanmak için saça gerek olmadığını.

(bkz: şafak sezer).
bir şeyin Geceden gündüze değil de, bugünden yarına değil de, ÇOK ACiL OLARAK DEĞiL AMA ÇABUK ÇABUK nasıl yapılması gerektiğini.

--spoiler--
bu nasıl bi cümle amk?
--spoiler--
fıskiye.
Dayanışmayı unutmadığımızı öğrendim geçenlerde bana vatan haini diyen işçi partili bir amca bana limon verdiği zaman.
direnmek yerine dilenen sigara otlakçıları.
kimin ne mal olduğu.
vergilerimizle nasıl insanlara maaş ödendiği .
tomadır efendim.
ülkedeki vatan haini sayısını evet net öğrendik.
evet yurt genelinde ki hainlerin hepsi toplansa bir kazlı çeşmede ki milli iradeye saygı mitinginde ki kalabalık kadar bile olamayacaklarıdır.
birlik ve bütünlüğün gücünü öğrendim, yerinde gördüm, bizzat hissettim.

gezi parkı süreci, umutsuz olan bir kesimin umutlarını yeşertti.
tayyip erdoğanın toplumun belli bir kesimi tarafından allah gibi görüldüğünü götünün kılı olmanın şeref sayıldığını.
(bkz: dış mihrak)

pek siyasi bildigm yoktur fakat bununla resmen aydınlandım.
kitap okuduk, gaz sıktın.
basın açıklaması yaptık, gaz sıktın.
halay çektik, gaz sıktın.
bağırdık, gaz sıktın.
yürüdük, gaz sıktın.
durduk, yine gaz sıktın.
karanfil attık, gaz sıktın.

demek ki neymiş; bu ülkede ne yaptığın değil kime karşı yaptığın seni suçlu kılıyormuş.
istendildiğinde çok kibar insanlar olabildiğimizi öğrendim..
duyduklarıma inanamıyordum, gözlerim hep yaşlıydı..*
acil yardım çagrıları hakkında çok şey ögrendik.
şafak sezer'in ne kadar da dönek olduğunu öğrendik. birisi ne isterse düşünebilir, herkes elbette özgürdür ama 2 hafta önce hükümet istifa deyip 2 hafta sonra başbakandan özür dileyip * ben öyle şeyler yapmadım demesi yok mu ? insanı soğutuyor.
ülkede bir yığın vatan haini ve şerefsiz evladı bulunduğu.
gazdan kaçarken çarptığın bi çapulcunun 'pardon abi' diyebilcek kadar insanların birbirine saygı duyduğu bir ortamdır benim öğrendiğim.normalde yolda birine çarpsam ağzımı burnumu kırması gerekirken benim çarptığım adam benden özür diledi.ömrümün sonuna kadar unutmayacağım bu olayı.

tanımadığı insanlara ise öz kardeşi gibi yardım etmeye çalışan insanlarsa, onlar gerçek kardeşliğin vücut bılmuş halleridir.
(bkz: Provokatör)
aydınlık %50'nin ne kadar güzel, karanlık hüloooğcu %50'nin ne kadar iğrenç olabileceğini gördük.