cesu bir kardeşimizin, cesurca uygulaması.
koca götlü çapulculardan düz götlü çapulcular yapacak proje.
nah size bizim götümüz gidip rteninkinde oyalanın.
(bkz: denemesi bedava)
bokumuzu yiyin demek istediğim ama hanımefendi duruşumu bozmamak için söyleyemeyeceğim beyanat.
Hayırdır sopaları bırakmışsınız yeni hedefiniz bu mu dedirtten akbeyanat.

(bkz: inş cnm ya)
capulcuyuz var mi otesi? bu halk oturmaya degil, oturtmaya geldigi zaman gorurum ben sizi.
gezi haini olarak nitelendirilen kişilerin doğru olarak tespitini gerektirir. tespit edilemiyosa, gezi eylemcilerinin götünü kesebileceğini zanneden kansız iktidar papağanları şekline dönüşür o iş.
trolleme bile olsa nasıl bir zihniyet içinde yaşadığımızı göstermesi açısından ciddiye alınması gereken bir düşünce.
yalnız dikkatli olmakta fayda var o götünü kesmek istediğin kitle olmayan beyninle , olmayan cinsel aletini bir yerlerine monte etmesin.
bu kadar haince, bu kadar adici insanlar nasıl kışkırtılıyor herkes görsün işte.
sizin ben zihniyetinizi emenike.
nicke bakaraktan ti'ye alma yapıldığını sandığım tespit. yoksa durum vahim.
götler göt kıllarının yaşam alanları olduğundan, götleri kesip yaşam alanlarını çoğaltma niyetinde olan kıl söylemi.
yanlış bir önermedir. lakin göt kesmek hem müşkülatlı hemde zaman alıcı bir eylemdir. çene ve burun kırmak hem zevklidir, hem de daha heyecanlıdır..
lütfen palayla yapmayınız. çok büyük oluyo. korkuyolar. tırnak makasıyla acı vere vere yapmak lazım.
5 ağustosta geziye destek veren ünlülere yönelik uyuşturucu operasyonu ile mukdedir ve emrindekiler tarafından startı verilmiş harekettir. şimdilik uyuşturucu kılıfı ile başlamıştır, toprak altından atom bombası nasıl yapılır haberli gazetelere sarılmış gaz maskesi, süt, talcit depolarının ortaya çıkarılması ile devam edecektir. sonra gelsin müebbetler.

ben kendimi faşo sanırdım ama bunlardan öğrenecek çok şeyim varmış onu anladım.
not: götümü hazırladım bekliyorum zaten az biraz büyüktür kendisi hiç sevmem ipneyi küçültmüş olusunuz.
kimilerimiz için paladan, döner bıçağından ziyade motorlu testere gerektirecek eylemdir.

koşturmacanın süreklilik halinden kelli bildiğin erittiğimiz kaslarımızı yeniden kazandık resmen...
göt kıllarının harcı değildir.
öğlen yemeğinde yürek yemişin beyanıdır. hayırdır kardeş yolda kesilmişler vardı sen mi kestin diyerek savuşturulmalıdır.
gezi kahramanlarına asla uygulanmayacak olaydır efendim. ancak gerçek rantçı doğa düşmanlarının yapabileceği iştir..
demek ki içinizdeki kini nefreti döktünüz ..

artık takiye yapmıyorsunuzda demokrasi,insan hakları,mazlum edebiyatı vs.. geçtiniz asarız keseriz vs.. günlere geldik idolünüzde palalı saldırgan değilmi..

şahsen ben gezi olaylarına katılmadım katılmak isterdimde benim götümü kecekseniz buyrun adresi vereyim gelin o yürek varsa ama o sikinizi kesip ağzınıza tıkarsam ne olacak..
gezi olaylarını fırsat bilip ortalığı dağıtanların götünü kesmektir.

masum gezi eylemcileri de eylem sırasında yapmışlardır bu işi. onlar polise yardım etti, polis onlara hediye olarak biber gazı sıkıp, arkasından da banyo ettirdi.