bugün

raul cok iyi topcu genç yetenek yeni keşfettim falan diye entry giriyordu bu o sanırım.
"bayburtlukumandan" nickli yazarın, kendisini taklit ettiği bir zamanların efsane troll yazarı. Ne günlerdi be.
bence sözlükteki en kaliteli troll konsepti kendisine aitti. o zamanlar sözlükteki ortam da daha iyiydi. son 3 yıldır falan eski tadı tuzu yok zaten burasının.
Eğlenceli yazardı, ne oldu ki acaba?

Belkide windows 98i çöktü ve yeni başlangıç disketi bulamadı.

Gece gece akla gelen yazardır.
Çok sevildi, gidince çok üzüldü, ama (bkz: geriden gelen adam vol2) olarak biri var, aynı tarz. Baya entry takipçisi var. O mu acaba bilmiyorum.
Öhöm.
Özlenmiş yazarmış demek.
Keşke geri dönse dediğim ütopik troll. Kesin zaman makinasında kaybolmuştur.
işlerde geri kalan adamdır. Evet.
Zaman zaman entarileri ile kahkahalar attıran yazardı.

Işıklar içinde uyusun*
Zaman makinesini birlikte yaptığımız yazardı. Sonra ikimizde yanlışlıkla zamanda kaybolduk. O hep geçmişe giderken, ben ara ara geleceğe ve günümüze de gelebiliyorum. Kendisini o günden beri bir daha görmedim. Belki geçmişe gittiğimde rast gelirim yine.
sözlükte kendisine has en iyi konsepte sahip yazardı. entrylerin sonuna evet koyarak veya kendi nickname' nin olduğu başlıklar açacak boş konsept değildi bu. isminden de anlaşılacağı üzere geriden gelirdi. işte gerçek yaratıcılık budur. ne sebeple silik yediği bilinmez ama güldürürdü. gel ulan geri üzgün smiley
Kendine has tarzı olan bir yazardı. Sözlükte entrylerini okumaktan keyif aldığım nadir yazarlardan biriydi. Niye silik yedi, kendisi mi ayrıldı bilmiyorum. O süreci kaçırmışım. Gece gece birden aklıma geldi yazayım dedim.
kırıktı olum bu yazar. ama sağlam yazardı söyleyim.
(bkz: üşüyoruz gga reyiz)
Akabinde fikrini çalıp devam ettirmeyi düşünen bazı taklitçileri çıktı, ama kalemleri o kadar kuvvetli olmadığından tutunamadılar.
artık geçmişte kalmıştır.az önce mesaj atıcaktım gönderilemedi dedi,profiline tıkladığımda silik olduğunu gördüm.üzülmedim desem yalan olur.
Birden aklıma gelen yazar.
Niye gittin be dostum.
taklitler aslını yaşatır sözünün en bariz örneklerinden olan efsane. keşke geri gelse ve kaldığı yerden devam etse de biz de bir iki zevkli entry girip eski zamanları şimdiymiş gibi tartışsak, hasret gidersek.
Taklitlerinin asla kendisi gibi olmadığı yazardır. Efsanelerdendir.
benim de yolundan gitmeye karar verdiğim yazar. ben de unutturmayacağım.
Ne oldu lan bu adama?
ne oldu bu adama?
özlenen yazardır. buralarda ise lütfen yeşillendirsin.
Geçen pes yaptık. Pesi falan siktir edin bi çirkin bi çirkin. * şaka bi yana pek efendi pek şukela pek süperkulade bi insan.

neyse efenim konumuz neydi hah pes atacaktık. Dedik "3'te biter". Yine beraber "tamam" dedik. Siyam ikizi gibiyiz mübarek.

Neyse ilk maç el clasico. Kadro güncellemeleri falan barça boku yedi. Bi de suarezi sol kanada aldı. Korktum bir an "ulan benim yerim burası mı?" Deyip ekrandan çıkıp kol, dalak, ciğer ısaracak diye. Aldı barçayı aldım real madridi. Yok böyle maç. Güya pes oynayacaktık ama sanki roger federer - novak djokovic maçı. Top bi o kalede bi bu kalede. 5-6 yendi.

neyse ikinci maç dedim ülke yapalım. "Yik yiii, bin bircilinidin bişki tikimdi iyniyimiyirim" dedi. Dedim "yahu zamki neden khalesi gibi konuşuyosun?." Dedi ki " sus ejdarhaları salarım üstüne". Tabi yine korktum bu maçıda 5-6 kaybettim.

filmin koptuğu an geldi. 3. Maç. Yine barça-real maçı. Benzema ile yaldır yaldır yardırırken pique ile kaydı. Sarı +1. Sonra yine centilmenlik dışı haraket sarı +2... pique atdaaa. Bu sırada 1-0 önde hea. Ilk yarı bitti. Dedim "meoba, ya herro ya merro" dile kolay 6-1 yendim. Ama nasıl bi coolluk böyle tüm salon bize bakıyor. "Oturun lan keranacılar" diyecektim. Diyemedim ya la. Mekan Esenler oğlum boru mu?

4. Maç. Alıyor topu kaleci ile karşı karşiya boş oyuncuya atıyor boş kaleye yuvarlıyor topu. Sıkıldım tabi ben 15 golun 14'u öyle birinide ben attım kendi kaleme kazara. Bu maçıda 3-1 aldı.

bu pazar rovanş var. Egehe deplasmana gelecek. Ambiyans hazır... döner bıçakları, meşaleler, hatta karagümrükten "asi karagümlüklüler" i de çağırdım. Degil gol pas atamayacak. Zati atmaya kalkarsa yeminle döner pıçagını yer döşüne.

fakat yine yenme ihtimali var... benim mazeretim hazır. "Ben de seni 6-1 yendim". O da diyecek "sen yendinde 3 puan kazandın. Benim de uefa kupam var".

Winter is coming. Uraaaa.
Ooo kafası şimdi geldi cümlesini ne zaman duysam aklıma gelen kullanıcı adı.
unutulmayan yazardır. buralarda isen dönüş yap bana.