bugün

insan zekasına en yakın hayvan katil balinalardır. plan yapıp avlanma taktiği gelişmiştir.
mütecessiz meraklı demektir. casus kelimesi ile aynı kökten gelir.
gazyağının torpidodaki lekelerde de etkili olması.
Şenol Güneş kötü bir teknik direktördür.
Kolanın kol ile bir alakası yoktur.
Kedilerin idrarı siyah ışığın altında parlar.
yazılımcılar oturduğu yerden para kazanıyor diyen arkadaşlara duyuru bak 10 saattir gö-tüm dümdüz oldu ama hala çalışıyorum.
Ankara metrosundan kızılay avm'ye çıkmak istiyorsanız kızılay genel müdürlüğü tarafından çıkın.
şu an yazdığımı okuyorsun.
Super Mario'nun oyunda yediği mantarın gerçek ismi “Sinek Mantarı”dır. Bu mantardan yediğinizde mikropsi adı verilen bir süreç yaşıyorsunuz, bu süreçte objeleri olduğundan daha küçük görmeye başlıyorsunuz ve bu da size etrafınızdaki objelerden daha büyükmüşsünüz hissi veriyor.
görsel
3 kisiyi yaraladim bro istemeden aq.
Battlefield 3, Battlefield 4'den daha iyi.
Egitim hayatim boyunca hic alin terimle not almadim.
şuan mousemunun tellerinin ses çıkardığını farkettim.
makinayla sakal traşının hergün yapılınca 8 dakikada, gün aşırı yapılınca 12, 3 günde 1 olunca 16 dakikada bitmesi. en mantıklının 16 dakika olan 3 güne 1 bile görünse de traş sonrası kıl dönmesi ile ekstra 5 dakika uğraştırmasından dolayı en mantıklı kesim gün aşırıdır.
Ser, baş demek; Best de bağlı demek. Yani serbest, başı bağlı demek.
Kasabanın kasaplarla bir ilgisi yoktur. Hangi kasaba?
istanbul'un işgal edildiği haberini Ankara ya manastırlı Hamdi verdi.

O sıra telgrafın başında başka bir felgrafcı da olabilirdi.
tuomas holopainen, amaranth şarkısını 2 saatte yazmıştır.
21. yüzyıla 1 0cak 2000 yılında girmedik.

evet çok bilinen bir yanlış ve trt'de de 21. yüzyıl kutlaması yapılmıştı.

haber ajansında kimse 1 ocak 2001 yılında 21. yüzyıla girdiğimizi bilmiyor mu?

ama şaşırmamak gerek bazıları dünyanın 2002 yılında oluştuğunu sanıyor. haklılar oyun büyük yeğenim.
Erkek kurtlar dişi kurtlara saldırmaz. Dişiler bunu bilir ve kavga sırasında eşlerinin boğazına dolanarak onları korur.
hamuru buzluğa peçeteye sarıp koyarsan çıkarınca oltaya takarken kağıt hamurun iğnede daha uzun süre kalmasını sağlar.
Böceklerin akciğeri yoktur.
almanya´da birinci ve ikinci dünya savasindan kalmis ve patlamamis bomba sayisi yaklasik 100000 (yüzbin) adetin üzerinde oldugu tahmin edilmektedir.
Bu bombalar bir insaat calismasi, ciftcilerin tarlalari sürmesi esnasinda veya tesadüfen bulunmaktadir.
Her sene en az 5500 adet patlamamis bomba etkisiz hale getirilmektedir.

bomba uzmanlarina göre; almanya´ya ikinci dünya savasinda atilan bombalarin %10-%20´si patlamamis bombalardir.toplamda iki milyon üzerinde bomba atılmıştır.
Gereksiz derken sizi kastetmiyoruz.