bugün

gerdek gecesi yaşanan, insanı titreten heyecandır. çoğu gencin başına gelir. gelir de, benimkine gelmez mi hiç. geldi tabi...

şuan 33 yaşındayım. 2 çocuğum var ellerinizden öper. gerdek gecesi yaşadığım olay çok tuhaftı. gerdek erkeklerden çok kadınlar için daha önemli derler. kadınlar daha çok heyecanlanır derler. emin olun erkekler için de çok heyecanlı bir olay. ben eviliğimden önce abartı olmayacak kadar cinsel deneyim yaşadım. fakat ona rağmen düğün gecesi beni evlilikten ziyade başka bir heyecan sarmıştı; gerdek heyecanı.

konuya geçeyim; düğün gecesi malum eşimin kuzenleri içip içip ortalığın anasını sikmişlerdi. eğlence onlar için had safhadaydı. biz de gecenin sonlarına doğru artık iyice yorulduk ve nihayet düğün bitti, odamıza geçtik. sonunda başbaşa kalmıştık ve şu kadar söyleyeyim beyler kalbim yerinden çıkacak gibiydi. ben hayatımda hiç bu kadar heyecanlanmamıştım. aklıma daha önceki deneyimlerimi getirerek kendimi rahatlatmaya çalışıyodum. eşim yanıma geldi, beni öptü ve üzerimdekileri çıkardı. sonra domaltıp öyle bir sikti ki ağzım açık kaldı. canım kocacım onu çok seviyorum.
görsel
Okumak gibi bir hataya düştüm siz düşmeyin.
kim kimi sikmiş.
anlaşılmamış hadise.
görsel
yarısında erkek yarısında kadın olan bir meczubun hikayesidir.

görsel

hayatımdan çaldığın 25 saniye içindi bu..
(bkz: travesti)
görsel