bugün

o zor anda bir erkeğin aklına gelecek ilk sözdür.

'' kızım seni yemişler ''
veya
'' kızım seni kemirmişler ''
veya
'' kızım sana kerkmişler ''
otomobil lastiği ile ilişkiye giren abazanın ağzından dökülecek yegane tek sözdür.
patlak derken nesneden bahsetmek gibi. vay be. pek güzel. bravo.
(bkz: gerdek gecesi patlak çıkan) lastiğe (bkz: söylenecek tek söz)
canım zor olmuşmuydu?
erkeğin gerdekten önce bunu öğrenmemiş olması(veya kızın bunu konuşamayacak kadar aptal olması) zaten o evliliğin boktan olduğunu gösterir. bir ilişkide samimiyet önemlidir.
- o ne lan?
+ ne ne? kazım?
- e kan yoh.
+ kazım ıggg mıgg şey..
- ulan diktireydin bari kaynatasını *
Ne patlaması arkadaş hayırdır hiroşima nagazaki? Yazar tam bir canlı bomba patlayan zar değil senin kişiliğin bence. Evet her erkek ilk defa benimle olsun ister ama hepside gördüğü bütün tatlı dişilere aynı zamanda yaslamakta ister. Şimdi konu eğer sevgi-güven-bağlılık-insanlık-adamlık ise kan dediğin her yanından akar al bıçağı sapla hatunun kalçasına tatmin ol. Hem zar patlasa ne olur patlamasa ne olur? Bunun oral seksi var , anal seksi var , 69 var , footjob var, bukkakke var, deeptrohat var, var oğlu var... Evlendiğin hatunun bunları yapmadığı ne malum? Sevgili bumerangçılar hayırdır?
kanlı canlı kadınları şişme kadınla bir tutanların başına gelen yıkıcı bir olaydır.
(bkz: yazıklar olsun)
"seni alacağıma çintirato pirelli alsaydım" denebilir.

aslında bunu diyecek malın neden öyle yapmadığı da merak konusudur. benim aracımda var, allah için sağlam lastik; kolay kolay patlamıyor.

ben araçta kullanıyorum ama malların yatakta da işini görür sanırım...
(bkz: patlak çıkmak)

sadece yukarıdaki bakınıza alınmış tabir nedeniyle bile hayatı boyunca evlendirilmeyip, toplumun akıl sağlığı için evlenmesi mahkemece yasaklanması gereken kişi beyanıdır. amk koyduğumun karıncayiyenine bak.
yallah babanın evine. kız kardeşin gelsin.