bugün

sevişmenin kötü bir şey olduğunu sanan sığ zihniyetli baba dramıdır. Dünyada bütün insanlar tarafından ortak yapılan iki üç aktiviteden biri hakkında bu düşüncelere sahip olmak bir psikolojik sorundur diye düşünüyorum.
o baba o kızı nasıl yapmış kumdan mı?
inlemenin şiddetine göre değişen dramdır.
Senin Anne tarafından deden de acaba böyle düşünmüșmüydü?
Saçmalanmış bir başlık ve entryler. Gelinin babası da zamanında damat oldu. Kadın ve erkek birbirini severek evleniyor. Birlikte oluyorlar ve bu birliktelik iki tarafın isteğiyle oluyor. Sanki tecavüzmüş gibi olayı kabus hale getirmek neden? Sadece erkek mi zevk alıyormuş kadın sadece acı çekip kullanılmak için mi var bu hayatta ? Biraz ya çok değil , biraz mantık ile yorumlayalım olayları.
Etme bulma dünyasıdır. O da başkasının kızıyla evlendi.
O da mı damada aşık yoksa?

Beni beni kayınbabanı???
Şu geri zekalıya biri anlatsın anasını da bir pezevenk skti. De o peydahlandı..

Yeter lan sikecem trol başlığınızı şimdi.
düşünmekten kanser olunacak bir durum.
acaba büyük mü küçük mü diye kesin düşünüyordur kızım ağlıyor mu mutlu mu diye kesin düşünüyordur düşünmekten bir hal olmuştur
Şöyle bi düşününce hak verilebilecek üzüntü halidir.

(bkz: babasının prensesinin ağzına vermek)
Kafatasında beyin barindirmayan bir insanin açabileceği başlık.

Ulan demeyeyim demeyeyim diyorum yine tutamıyorum kendimi. Neyse eey kardeşlerim; yıl oldu 2018, neden ya anlatsaniza?

Sevişmek kadının ırzına gecmek, ya da utalicak, kadını kucuk düşürecek bir eylem degildir. Karşılıklı yapilan ve sonuçlarından iki tarafında esit olarak etkilecegi bir eylemdir.
(bkz: anana sorsana delikanlı).
olmayan dramdır. sadece üzülür kanından canından birisi evden ayrılıyor diye.

"kızını sikecekler diye" düşünen insandan ne bekleyeceksin amk. kendisi sanki uzaydan roketle indi dünyaya ibne.
13 gün sonra arkadaşım evlenecek. bakalım babasının dramı ne olacak.
çalma elin kapısını çalarlar bir gün kapını.
Troll olduğunu düşündüğüm ama ''böyle troll olmaz, her şeyin bir adabı var,'' dediğim başlık. Kız babasının gerdek gecesi gibi bir dramı olmaz, olmamalı. Senin ablan, kızın vb evlenirken dram mı yaşayacaksın yani?

Eğer kızın, ablan vb. Düzgün, güvenilir bir erkekle evlenmişse ne mutlu sana. Mesele tamamen burada bitiyor.
doğru tespittir. adam halbuki kızının turşusunu kurup, diğer çocuğu eşşekulus u evlendirmeli idi, sanki dünya da iki tane cinsiyet varmış gibi kızını niye evlendirirsin ki? bırak rahat etsin(!)
inşallah kız babası olursun sözünün kaleme alınmış hali.
deden anlatmış sana galiba -bayaa iyi biliyosun.
kızının elin herifinin altında inlemesiyle ortaya çıkan dramdır. asıl acı olanı babanın kendi rızasıyla elin herifine kızını vermesi ve düğünde oynamasıdır. yazık.