1. .
  ingiltere parlamentosunun babası ve büyük akrabaları israil'in kuruluşuna destek veren ve bugün israil'in yaptıklarını hitler'in ve nazilerin söylediklerinin aynısı olarak değerlendiren yahudi milletvekili.

  http://www.youtube.com/watch?v=pwhrHoPv5Ok+

  2. dünya savaşı ile ilgili anlattıkları arasında bir bölüm var ki çok vurucu. şöyle demekte:

  "naziler polonya'ya geldiğinde büyükannem yatalak olmuş bir halde yatağında yatıyordu. geldiler ve onu yatağında vurarak öldürdüler. benim büyükannem, bugün israil'in filistinli büyükanneler öldürürken bunu kalkan olarak kullanması için öldürülmedi."

  diğer bir noktada da şunu söylüyor:

  "birkaç gün önce sky tv'de askeri bir yetkilinin o zamana kadar öldürülmüş olan 800 filistinliyle ilgili olarak sorulan soruya verdiği cevabı dinledim. soruya hemen ölenlerin 500'ünün militan olduğunu söyleyerek cevap verdi. bu bir nazi'nin cevabıdır. sanırım varşova gettosunda hayatı için mücadele etmiş yahudilerin hayatları da militanlar olarak görmezden gelinebilirdi. israil dışişleri bakanı tzipi livni de hamas'la görüşülemeyeceğini, çünkü onların terörist olduğunu söylüyor. livni'nin babası kudüs'te 91 kişinin ölümüne neden açan (ismini vererek) siyonist bir örgütünün askerî şefidir. israil yahudi terörizminden doğmuştur. yahudi teröristler iki britanyalı askeri astı ve vücutlarına bubi tuzağı yerleştirdi. diğer bir terörist örgüt olan (isim) ile birlik olarak 1948'de 200 kişiyi öldürdüler."

  ve böyle devam ediyor.
  ... dr cureklibatur ve bay arkin