bugün

uludagsozluk yazarıdır.
ayyakkabıya yazık etmiş kişi.

çürük domates, kokmuş yumurta falan ne güzel olurdu halbuki.
bildiğin akıl yoksunu şahıs. bu arkadaş şimdi hava atıyor ya koskoca abd başkanını küçük düşürdüm diye. bir zaman sonra diğer tarafa hazırlansın bence. cia abd başkanını küçük düşüren bu adamı paket yapacaktır. bazı makamlar vardır ki asla saygısızlık kabul etmez. demedi demeyin.
Cesur yürekli, gözüpek ıraklı gazeteciden başkası değildir. Yalnız bu ara bu adamın da akibetini araştırmak gerekir ki, bence fazla yaşamaz veya yaşatmazlar. Vururlar kazaya kurban gitti derler.

edit: buna da eksi veren manyak kim yaaa.. bush amcan mı senin kardeşim, gocundun mu?
bizim başımızdakilerden birine atılması durumunda külkedisi gibi aranacağından korktuğum gazetecidir.
bush bu olaydan sonra "ayakkabı numarası 10 du sadece onu gördüm heheheheh" diye taşak geçmiştir. bu arlanmaz adam iyi bilir ki ırak'a girdiklerinden beri savaş sebebiyle günde ölen insan ortalaması 10 dur. taşak geçecek değil de, taşağın üzerindeki uzvun geçirilmesi gereken adam olduğunun farkında değil.

(bkz: al bu ayakkabı da sana girsin)
duyduğu son cümle için:

(bkz: kahrol düşman al sana bomba)
Alnından orta yerinden öpülesi Iraklıdır. Yalnız Buştun terlikten kaçmada ki çevikliği beni hayretler içerisinde bırakmıştır. O nasıl bi reflekstir, o nasıl bi "ben bunu bekliyodum işte" ciliktir anlamadım.
ilk atağını dodge 2. atağını miss ile sonuçlandırmış ıraklı.
ikinci ayakkabısının buşu aşıp arkadaki amarikan bayrağının dibine gelmesi ve bayrağı titretmesi, ıraklı abimin tabiriyle "köpek"in yüzüne gelemeyen birinci terliğin öcünü sembolik de olsa almış gibi.
ıraklıların gazının alınması için yapılmış olduğu açık olan olay.
şeytan taşlamaya alternatif olabilecek hareket.

(bkz: şeytan ayakkabılamak)
george bush un canının nasıl kıymetli olduğunu göstermiştir. bush un yaşının ilerlemesine rağmen mükemmel reflesklerini tüm dünyanın görmesini sağlayan ıraklı gazetecidir. * * *
yakında guantalamano'daki görüntüleri basına sızacak ıraklıdır. kendisini takdir ediyorum.
işin acı tarafı diğer ıraklı gazetecilerin gidip bush*'tan özür dilemesi...
atılan ayakkabı nike ya da adidas ise hiç bir değeri kalmayacak eylemdir. *
tez vakitte annemin yanına altı aylık, hızlandırılmış, terlik atma kursuna yazdıracağım ırak'lıdır. ondan sonra görün siz bu adamı, alnının çatısına indirir valla iki pabucunuda. hem de falsolu malsolu, şöyle wanted filmindeki gibi.
video'da bush'un yanındaki adamın hiçbir şekilde hiçbir tepki vermemesi gözlerden kaçmamış, ilginç bulunmuştur.

olayı gerçekleştiren gazeteci hakkında facebook sitesinde Muntadar El Zeydi Fun Club tarzı gruplar açılmış. *

olay hakkında da çok güzel olmuş, ellerine ayaklarına sağlık ey iktidar yalakası gazetecilere ibret olan güzel insan dediğim hadisedir.

güncel edit: bush'u matrix edalarında görebiliriz. yaşına rağmen reflekslerinden ötürü ona da helal olsun.
(bkz: alcak dusman al sana bombe)
yıllardır ırak ile ilgili duyduğum en iyi haber. haberi ilk duyduğumda yüreğim kıpırkıpır oldu. ırakdaki amerikan karşıtlığının simgesel temsilci olma niteliğindeki bu davranış tarihe geçmeyi haketmiştir. bu gazeteciki; amerikan işbirlikçisi birçok meslektasının aksine işini,kariyerini, belkide hayatını kaybetmek pahasına bu eylemi gerçekleştirmiş ve ırakdaki direnişe yeni bir soluk getirmiştir. sözün bittiği eylemin kutsllaştığı andır. bide bizdeki gazetecilere bak bırak ayakkabı fırlatmayı bir tek dişe dokunur eleştiriyi fazla görüyorlar amerikan başkanlarına.
Yürü be kim tutar seni denilecek şahsiyettir.
kafasını da yarsaydı keşke diye arka çıktığımız, o bizim yapmak istediğimizi yaptı, o bizden biri dediğimiz cesur ıraklıdır.
arapların kişiyi aşağılamak için yaptığı bir eylemi bush buştuna* yapmıştır. helal olsundur. tabi kişinin ameikalılar tarafından sorguya alındığı da bir gerçektir. bu hareketinden dolayı büyük ihtimalle adam üzerinden komplo teorileri üretecek ve o kişinin unutulması sağlanacaktır *. guantanamo ya belki de bir kişi daha gidecektir. amerikanın faşist gerçeği budur.
Elleri öpülesi cesur insandır. Ayakkabı atışları dikkatle izlendiğinde gerçekten güzel atışlar yapmıştır. Ama Bush'unda hakkını yememek lazım herifin refleksleri de iyiymiş yani.
kendisini savunmak için iki yüze yakın avukatın başvurduğu gazeteci. saddam'ın heykeline yaptıklarını gördüğümüz ıraklılardan sonra bu adam ne kadar farklı gelmiştir bir çoğumuzun gözüne.
ırak halkının sesi olmuş güzel insan.