bugün

buradan bütün kamalist, laik, ateist, feministlere çağrımdır.

bir kadının bir adamın dördüncü karısı olmasını kendimize yediremiyoruz, olmaz böyle bir şey, olamaz diye isyan ediyoruz.
şimdi samimiyetimizi gösterme zamanı.

bir kadının binlerce adamın karısı olmasına ve sonra toplum tarafından hor görülmesine dur diyelim. gerekiyorsa meydanlara inelim.

genelevler kapatılsın, kadınlar satılmasın.
--spoiler--
kapatalım da birbirimizi mi sikelim?
--spoiler--
tecavüz oranları arttığında, genelevler entry sildirir.
eger erkekler satılıyo olsaydı da kapatılsın istermiydik? o yüzden bide erkeklerin oldugu bir genel ev açılsın eşitlik saglansın.
tutarlıdır. insan haklarına aykırıdır. ama sekste ihtiyaçtır.

tvler yerine devlet herkesi evlendirsin.

(bkz: devlet evlendirme bakanlığı)
Fahişeliğin tarihin en eski mesleği olduğu gerçeğini unutan bünyelerin dileğidir. Genelevleri kapatmak fuhuşu bitirmez, kontrolsüzlüğünü ve yaygınlığını arttırır. Genelevler kapatılmasın kısmı için söylenmiştir bu sözlerim, kadınlar satılmasın kısmı için canı gönülden katılıyorum.
sonra herkez mahallecek tren mi yapsın? sorusunun çok sorulacağı ve abazanların derneği resmen açacağı durumlar.
dört eşe kızan her adamın desteklemesi gereken kampanya.

üstelik kadının da dörtün katları adedince eşi oluyor.

hem de sırf zevk için.

en azından dört eşle evlendikten sonra helalin oluyo falan. bu genelev zihniyetine acilen dur demek lazım.
ya da dört eşe çemkirmemek.alan razı veren razıysa her konuda çeneyi kapamak lazım.
islam'a laf eden zevata sesleniyorum.

siz genelevler kapatılsın fikrinden bile korkarken, bu din böyle bir şeyi yasakladı. şu cesarete bakın. yasakladı diyorum.

şimdi siz kadın hakları savunucusu oluyorsunuz islamiyet kadına değer vermiyor öyle mi?

bence siz pezemenklerin kadın satarak para kazanmasına fikren bile muhalefet edemiyorsanız pezemenksiniz. düzenin adamısınız. sizin haddinize değil kadın hakları savunuculuğu yapmak.

en iyisi içinde bulunduğumuz ayıbın farkına varalım ve tövbe isteyelim yaradandan.
sırf çükünün zevkine dört eş alıp 9603242 tane köpek yavrusu gibi çocuk doğurtacak onlarada bakamayacak, sonrada nerde bu devlet nerde bu millet naraları atan ve atacak insanlar var bu ülkede. ya çükünüze sahip çıkın ya beyninize.
genelev çıkışlı kadınlara iş vermeyecek kadar godoş insanlar olduğu müddetçe, desteklemediğim kampanya.
genelevler kapansın. gitsin doğru düzgün sayılabilecek herhangi bir iş yerine başvursun, geçmişini duydukları anda kapı dışarı edilsin. edilmezse de, ilerde tacize uğrasın, ırzına geçilsin patron veya diğer çalışanlar tarafından.
kendi kendini kaldırım köşelerinde satmak zorunda bırakılsın nihayetinde.
bir barınakları varken, yani şimdi: hayat daha çekilir bence onlar için. iki gramlık huzurlarını sikmeyelim bari.
o zaman oluşan ihtiyacı sen karşılarsın. hadi popona kuvvet.
(bkz: kerhaneleri kapatalımda bizi mi siksinler)
kadını ihtiyaç olarak gören zihniyetin karşı çıkmasını normal karşılıyorum.
kadınların köle gibi satıldığı bir ortamın devlet eliyle düzenlenmesi en büyük utançtır. zira buraya düşen kadınlar bir daha kendi iradeleri ile bu pislik yuvasından çıkamazlar. burada kadınlar bedenlerini kiralamaz, başka şerefsizlerce satılırlar. bırakın kadın haklarını, bu gibi yerlerde insan haklarından bahsetmek bile yanlış olur.
bataklıktan kurtulmak isteyen bir insanın, bu iş için sinekleri öldürmeye kalkmasından farksızdır.
ben hayır diyorum.
dört kadına hayır diyelim de birbirimizi mi....?
arkadaşlar ;

elinizi vicdanınıza koyun veya sokun , ama bir gerçek varki orda çalışanlarda sonuç olarak insan , birey ,anne , kadın , kardeş , eş ,dost , komşu* neyse kerhaneler kapatımasın efenim yoksa tecavüz olayları artar bizimi siksinler söylemleri yapan arkadaşlar orda çalışanları kendi bacıları yerine koyup bir daha düşünsünler. haa!! halada bu görüşü savunan insancıka gel ozaman seni veya bacını sermaye yapalım demek en güzel cevap olur kanımca .

saygılar desek forum tarzınamı kaçar editim benim.
(bkz: annesinin işsiz kalmasını isteyen genç)
fuhuşu sokağa taşıyacak olan kampanyadır. genelevler hiç değilse devlet denetiminde işletiliyor. Peki apartıman dairelerinde açılacak randevu evlerini kim denetleyecek? Mafya mı denetleyecek? Genelevler kapansın diye imza verelim de mafyanın ekmeğine yağ mı sürelim?
http://gundem.milliyet.co...efault.htm?ShowPageSkin=1

sektörün zaten %80'inden fazlası mafyanın elinde.
saçma kampanyadır.
Hala anlaşılamadı uyuşturucu gibi, fuhuş gibi, kumar gibi cemiyet ve fert hayatına zararlı şeyleri yasaklayarak yok etmenin imkansızolduğu ve bunu yapmaya kalkışmanın ancak o şeyin daha çok kontrolden çıkmasına neden olacağı.

Genelevler kapatıldığı takdirde hayat kadınları mesleklerini daha halka açık yerlerde çoluğun çocuğun gözleri önünde yapmak zorunda kalacak kardeşim. toplumun genel ahlak kurallarına aykırı olan bir durum toplumun göbeğinde cereyan etmeye başlayacak.

millet zannediyor ki genelevler kapatılsa fuhuş bitecek. dünyanın en eski mesleğini yasak ilan ederek ortadan kaldırmanın peşinde adamlar.
kafaya bak.
Genelevler kapatilsin tecavuzler hic bitmesin kampanyasi!
ancak geri Zekalıların desteklemesi gereken kampanya. ulan adam abaza, domalacan mı? genelevler kapansa sokakda varolan fuhuş her yanı sarar.
harbi süzme fikridir bu. adam gurbetçi, örnek gelmiş istanbula izmire...e, bu adam ne yapacak? genelev kapanırsa gelecek senin Karına kızına basacak.
genelevler kapatılmamalı, iyi denetlenmeli, temiz ve hijnenik tutulmalı.
bana bir büyüğümüzün lafını hatırlatan kampanyadır. millet ne yapacak kapatıldıktan sonra bunu bir düşünmek lazım.