bugün

bence (bkz: tülin koca)
kadınların geneli tehlikelidir. tek ayak üstünde sizi öyle bir kafa kola alırlar ki ruhunuz duymaz.

ayrıca duygusallık falan hikaye. gözyaşları timsah gözyaşlarıdır. ayrılma aşamasına geldiğinizde sakın inanmayın.

tek amaçları 35 e kadar vurdurup, 40a doğru iş işten geçiyor yaklaşımıyla bir mal bulup evlenip çocuk yapmaktır çoğunun amacı.

yemezler.
Korkunc elizabettir.
Pandora'dır.
Bencil olan diyelim bence... Dünya'nın sadece kendi etrafında döndüğünü sanan da diyebiliriz.
Zeyna'dır tabi ki.
Bıçakçı essy bence. Canım arkadaşım benim.
Hillary Clinton bi seçilse anasını sikecekti ortalığın neocon karı.
umudunu ve yasama amacini kaybetmis kadindir. Hayata tutunmak icin bile sebebi yokken yaptigi seyde sebep aramaz
(bkz: mata hari)
Bir zamanlar gündeme oturmuş ve adından çokça söz edilmiş askerin korkulu rüyası "kanas leyla" dır.

(bkz: kanas leyla)
fazla gelmiş zekasını türlü türlü şeytanlıklarda kullanan kadındır. ürperti geldi bak şerefsizim.
Hurrem sultan yahu ben yillar once bir kitap okumustum hurremi anlatan kitap cok guzeldi kitapta kanunu gider yillarca gelmezdi dizide kanuni saraydan cikmiyordu neyse kitap cok guzeldi ama dizisini izlemedim belki de kitabin buyusu bozulmasin diye belki de kitap kadar guzrl olmadigi icin aslinda herikiside (bkz: moskof cariye hurrem)
am göt meme üçlüsünden prim yapan her kadın.
Zaaflarinizi bilen kadindir.

isim de veririm. Tanklarin üzerinde Filistin'e girerken kendimi bir başka mutlu addediyorum diyen Başbakanlariniz da olmuştur. Bu zulme alkış tutanları da ayrıca kınıyorum.

Gene one minute moduna girdim amk.
kan içen ingiliz kraliçesi bir kadın vardı ismini bilmiyorum o 600 civarı genç kızı içmiştir.
(bkz: mata hari)
her kadın tehlikelidir.
osmanlı yıkıldı yine kadın.
truva yıkıldı bak yine kadın.
çekoslavakya dağıldı yine kadın.
kadın yine kadın yahu.

http://www.youtube.com/watch?v=i26a7WQps78&channel=MunirKaraloglu
(bkz: zeyna) ergenliğe yeni giriş döneminin efsane kadını. çok tehlikelidir.
marilyn monroe , cok igrenc zevkleri vardir bu kadinin .bir o kadar da guzeldir .
Ayrım yok. Bütün kadınlar.
(bkz: bülent ersoy)
(bkz: barbieuzayda)
kara melek sanem çelik
sevdim dedin hiç sevmedin sen kimleri terk ettin karaaaa meeelek.
yasemin' dir. *