bugün

işletmelere gelecek olması gereken sevkiyattır. Takosu dolmuş iki gözümün çiçeğinin.
Insanı içten içe çürüten bomboş bir hareket. Herkesin duygusuna fikrine saygım var ama aklına dahi gelmedigin insanları düşünüp kendini heba etmenin hiçbir mantığı yok. Boş yere anca kendinize acı çektirir durursunuz. Istemsizce beklentiye girersiniz sürekli onu düşünür gelmesini beklersiniz ama nafile giden gitmiştir çoktan bakmıştır önüne başkalarıyla.
gelecek olan sizi her zaman daha mutlu edeceği için diğerini beklemeyin. düşünün, sorgulayın. gelecek olan için sımsıcak bir gülümseme hazırlayın.
sigara yaktırır.
Sinan çetinle film gibi...
bir umut.
o gelmiyor bende gitmiyorum yanına, ben ölürsem sakın gelme demişti, dinliyorum sözünü görüyorsun değil mi ?
peki ya gelirse bir gün? bir umuttur umutlanmak umutlara.

-beklemeyi ne zaman bırakacaksın?
+geldiği gün.
gelmeyeceğini bile bile gelicem demesine kanarsın.. koskoca reis kanıyor sen mi kanmayacaksın.. kanarsın işte.. kana kana içersin gelicem lafını..
ama bir de geleceği tutarsa....yer yerinden oynamaz da n'olur?
(bkz: çizik) (bkz: özdemir asaf) bir umuttur diyelim.
evet bir zamanlar öyle boş zamanlarım olmuştu ve beklemiştim tabi gelmedi orası ayrı.
Gelmeyeceğini bilmeden beklemek çok saçma. Delilik bence. Boş umutlara kapılmayın
godot'u beklerken.....samuel beckett

Eylemsizliklerine yenilmiş insanların, Godot adında ne olduğunu bilinmeyen bir kimseyi veya “şeyi” beklemelerini konu alan absürt tiyatronun en önemli eserlerinden birisidir.
+ bana karşı hissettiğin şeyin adı ne?
- günah

size dokunduğunda vicdan azabı çeken biri geri döner mi? bunu söylediğinde anlamıştım dönmemek üzere gideceğini. yine de buradayım, bekliyorum.

2017'de attığım entry'yi 2021'de size umut vermek için düzenlemeye geldim. 2019'da birbirimizin yokluğunda değerimizi daha iyi anlamış bir şekilde yeniden karşılaştık ve bir daha hiç kopmadık.
ölmüş birinin dirilmesini beklemekle eş değerdir.
Hepimizin yaptığı eylem.
Ümitsizlikten sonra nice ümitler, karanlıkların sonunda nice güneşler vardır.
Felsefelerin şiirlerin aktığı başlık. Çok hödüğüm,güzel satırlar yazamıyorum.kb.
zaten gelmiş olana ayıp etmektir.
bir ihtimal daha var diye kendini avutmak.
Kendine yazık etmektir. Gelmeyecek olan biri elbet gelir. Bir ay sonra bir yıl sonra. Ancak sizi sevdiği için değil sizden başka gidecek yeri olmadığı içindir. Çünkü sizin onu bekleyeceğinizi ve koşulsuz şartsız tekrar kabul edeceğinizi bilir. Biz aptal insanlar buna izin veririz işte. Ve aylar sonra hiçbir şey yaşanmamış gibi yine aynı şekilde giderler. Bir başkası için yine terk ederler. Sizin de aşka olan inancınız, duygularınız, sevginiz birdaha asla eskisi gibi olmaz.
bir süre sonra çok afedersiniz ağzımı bozucam ama sike sike alışacağınız durumdur.hala bekleyenlerin çayları bittiyse doldurayım.kendime alıcam çünkü.
Bir senedir içinde bulunduğum durumdur
Zor olanı yapmaya çalışır insan bi ihtimal bi umut der hep ama faydası yoktur beklenen kişi başkasını sevmeye başladığında büyük bir hayal kırıklığına uğrar insan kalbi daha çok kırılır ve önüne gelen fırsatları göremiyecek kadar kör biri olur bi zaman sonra umutsuzluk ve yorulmuş hissine kapılır ve suçu kendinde aramaya başlar beklemeye yeni başlayanlara Allah kolaylık versin..
Hava alanında gemi beklemek gibidir.