bugün

75 milyonluk bir ülkeyi 1 yıl gibi bir süreyle hipnotize eden,en sonunda katılımcılarına bile zarar getiren programımsı.başlıca karakterleri için (bkz: semra hanım) (bkz: ata) (bkz: sinem)
(bkz: biri beni gözetliyor) la başlayan insanlar bir evde yaşasın bizde durmaksızın onları izleyelim nasılsa hayatta yapılacak hiçbir şey yok,kitap okumayalım burada canlısı var dusturuyla yapılan program versiyonlarından biridir.allah akıl fikir versindir.'seyretmiyorum ben,ıyyy iğrenç'diyenler esefle kınanmalıdır.bu programlar seyredilmeli ve olunmaması gereken insan modelleri tarafımızca öğrenilmelidir ki evlilik gibi kutsal birliktelikler sanal alemlerden kurtulup saf ve doğal hallerine geri dönsün,insan psikolojisi üzerinden para kazanıp prim yapan zihniyet durdurulsun.
türk milleti kavga seyretmeye meraklı olduğu için çok izler bu tür programları,herkes te der ki "kardeşim madem millet sevmiyo o zaman izlemesin" .. buradaki kritik nokta şudur;zaten sözü edildiği gibi millet hiç sevmemektedir burda olanları,hatta sinirlemektedir..desteklediği için izlememektedir,merak ettiği için izlemektedir.
arap dünyasını ikiye bölen yarışma programı.

Programda Müslüman gençle Hristiyan kızın aşkına Suriye, Suudi Arabistan ve Kuveyt'teki izleyicilerden eleştiri gelirken, Iraklı kayınvalide Ayman Bassil program boyunca tepki aldı.

''Gelinim Olur Musun'' adlı programın patent hakkını elinde bulunduran Global Agency'nin açıklamasına göre, yarışmanın formatı italya'nın ardından Lübnan'a da satıldı.

''The Perfect Bride-Mükemmel Gelin'' adı altında Lübnan LBC televizyonunda yayınlanan programa Lübnan, Kuveyt, Suriye, Ürdün, Mısır ve Suudi Arabistan'dan yarışmacılar katıldı.

Reytingi yüksek olan programda yarışmacılar arasındaki kavgalar daha az olsa da yarışma yayınlandığı ülkelerdeki izleyiciler arasında farklı yorumlar ve beraberinde gelen tartışmalara yol açtı.

http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=289582
orjinal adı bride & prejudice olan hint yapımı bir müzikal komedi. oyuncuları arasıda lostun karizmatik karakterlerinden biri olan sayid jarrah yani naveen andrews oynar ki bu filmi izleyen için artık sayid'de karizma marizma kalmaz.*
nice aile dramlarına(ata-semra), nice barbie operasyonlarına (sinem) zemin hazırlamış saçma sapan yarışmadır.
semranım'ın gelini sinem'in ''ben böyle böyle dedim dedim demedim mi dedim'' sözüyle hatırlanan ve bir final bölümü avrupa birliği'yle alakalı bir durumun canlı yayınını geride bırakmış ve tv tarihine geçmiş yarışmadır.
gelinim olur musun? ile birlikte daha nicelerini de TV de bulabileceğimiz gündüz televizyon kuşağının,ev hanımlarını hipnotizma etme yöntemlerinden biridir.(elti olalım mı?,bacanağım nerede?,anne babam kim?,baldızım kime verdi?,sapsız üzüm müsün? vb.)
gelin adaylarının kendini beğendirme yarışına girdiği, kaynana adaylarınınsa çene yarışına girdiği bir ortamdır. yarışmacılar renk vermemeye çalışmaktadır yani kaynana adayı bir gelin adayına göz kırparken bir bakarsın başkasıyla samimi oluvermiştir. e ne de olsa oğlu en iyiylerine layıktır. bu yolda da her şey mübahtır.
Saklıkentte essy eser mi?
bir gün sevgilim olursa evlenme teklifim bu sözle olacak. kayıtlara geçsin.
Travmatik yarışma.