bugün

(bkz: aq senin)
izin ver sana bir şarkı dinleteyim:

http://www.youtube.com/watch?v=_EhbbTVjTDY
bu yaşa kadar hiç olmayan * , haliyle gelecekte olacak olan ilk sevgilime... sadece benim ol be. olmayacaksan gelmemeye devam et.
sana diğerleri kadar değer vermeyeceğimi bil. üzülmekten bıktım.
Ben senin yerinde olsam ufak ufak uzarım durmam. pılımı pırtımı toplar giderim.
şimdiden fak yu. (because you will screw my life up, i know.) * *
çok sev. cidden kaçmam. fazla ilgiden de bunalmam. kıskanabilirsin aksine memnun olurum. sen değer ver ben çabalarım zaten.
Gelecekteki sevgiliye yazilan nottur.
(bkz: gelme)
geleceksen gel artık. valla daraldım.
şimdiye kadar nerdeydin? Defol git.
Şaka canım şaka, dur, otur. Hele bir soluklan.
(bkz: Yokluktan kafayı yiyen insan)
ey sevgili beni sev çünkü ben sevilecek biriyim. çükü ben seni gökteki yıldızların uzaklığı kadar, sağanak bir yağmurun damlaları kadar, kurduğun tüm hayallerim kadar seveceğim. ey sevgili geleceğe ait umut tohumlarını içinde yeşertirken beni de kat hayallerine. ve ben seni bulduğumda gözlerin gözlerime değdiğinde aşkı melekler değil senle ben yaşadığımda sadece sarıl bana.
gideceksen hiç gelme lan. bir de karşı cinsten çok fazla yakın arkadaşın olmasın mümkünse.
aşık olalım, ikimizde hiç bırakmayalım. bırakmayı istemeyelim, sev bazen sevginden hırçınlaş..aşık ol bana, aşık et beni!

ııııııaaaaahhhh aşık olalım! ankara bebesiyim!
sarhoşken gel.
Evlenicez lan ehe!
kiminle ne bok yedigin umrumda degil ama benimleyken eskileri anma ve ozlemeye basladiginda defolup git eskilerine. beni sakin kendine baglama gidemiyorsan da.
sen de beni ilginç bulacak, bana yakınlaşacak, beni çözmeye çalışacak ve sonra beni değiştirebileceğini sanacaksın. değişmeyeceğim. ve sen de umduğunu bulamadığın için, verdiğin tüm sözlere rağmen apansızın bırakıp gideceksin. aynı şeyleri tekrar tekrar yaşamaya gerek yok. gelme...
nasıl bulacağım ben seni ey sevgili. ilk olacaksın ,inşallah da tek olursun.
galiba bugun ilk konuştuğumuz gün olacak. 12.12.12
hayırsızsan gelme!
şuan ki sıkılmam yüzünden büyük tripler bekliyor seni haberin olsun.
ne zaman geleceksin kızım sen? meraklanmaya başladım bak söyliyeyim, o değilde bazı şeyleri çok özledim be... gel hadi bir an önce.
"ey sevgili bensiz nerelerde, hangi börekleri, pastaları yanlız başına yiyorsan Allah belanı kahretsin emi" Obezlik sınırını zorlayan bir arkadaşımın cümlesidir.
geldiğinde kapıyı kapat ve üstümüze kilitle. öyle bir kilitle ki bir daha çıkama kal benimle orada. ölene dek.
Ne zaman geliceksin ey sevgili? Biraz hizlandirsak bu bekleyisi, soz cok sevicem seni.