bugün

(bkz: ben bu yazıyı gelecekteki sevgilime yazdım)
tursunun dibindeki kelegi sana ayirdim gel.
gözünü seveyim evlenmeden olmaz deme.
"gelen gideni aratır" dedirtme.
...geçmişimi sorma, çünkü ben sana hiç sormayacağım. bilmediklerimiz can yakmaz.
geleceğimi hayallerimi planlarımı sorma, çünkü ben onlardan çoktan vazgeçtim.
beni seviyor musun diye sorma, aksi mümkün olaydı senle olmazdım.
aşık mısın diye sorma, aşktan ben onunla vazgeçtim.
o'nu bana hiç sorma, o bittiğinde ben bile sorgulamadım.
hayallerinle beni yorma, bırak da içimizden geldiği gibi yaşayalım...
aşık mı oldun? ama korkma geçiyor.
sevgili sevgilim
biliyorum çok uzaklardasın. senden umudumu kesmiş değilim. her şeye rağmen bütün kötüye giden ilişkilerime rağmen sen oralarda bir yerdesin. bunu biliyorum. eğer gerçekten seversek birbirimize saygı duyarsak bu ilişkide başarılı olacağımızdan adım gibi eminim. lütfen artık daha fazla bekletme beni.
dört gözle seni bekliyorum.
bi tanen.
Azıcık maço, yerine göre beyefendi,gamzeli, sorumluluk sahibi, vicdanlı, hep komik sevgilim; naber? az ve öz yazacağım.
Beni soracak olursan, iyi değilim. Zira bugün de gelmedin...
tarihin yazacağı en önemli kişi olacaksın olmasına da yoksun be ortalarda güzelim. *
asla gelmeyecek olandır. romantik bi cevap değil bu ameka. bütün ilişkiler hissedilen eksiklik sebebiyle nasıl olsa bitecek. karşılıklı olursa aşk mı olurdu vre.
merhaba gelecekteki sevgilim,
sen bu mektubu okuduğunda ben xhamstera girmeye çalışıyor olacağım.
gir artık sözlüğe.
senden bir çocuğum olsun istiyorum.
e gel artık.
bana bir şeyler anlat çocuk gözlerim dolsun demeyi çok isterdim.
gelme peşimden. *
gelme. gideceksen gelme !
Seni çok özledim.Bazen dayanamayacak hale geliyorum.Özlemin boğuyor beni ve sensiz hiçbirşeyin anlamı yok.Neredesin şimdi ne yapıyorsun?Seni çok merak ediyorum.seni bekliyorum bıkmadan usanmadan çünkü biliyorum bir gün geleceksin.Ne olur gel.Seni çok özledim...
Bir gün" gerçekten" gelince kendisine verilmesi gereken mektuplardır.

Verilmese bile,ileride okunması da,hoş bir anı olacaktır kişiler için,hiç şüphesiz.
http://desmond.yfrog.com/...p;xsize=640&ysize=640

bunu yapalım bebeğim.
benlikte zaman kargaşası oluşturan, öyle bir durumun warlığına inanıldığındada, zamanın kişiye oynadığı oyunlardan en kalleşi gibi görünen, gelecekteki sewgilinin neden gelecekte geleceğinin anlamlandırılmaya başlanmasıyla dewam eden beynin awaarelik modundan bir kesit.
yalnızlıktan geberiyorum lan, sen geleceksin artık değil mi?
şuan nerde, ne yapıyorsun, ne zaman karşıma çıkacaksın çok merak ediyorum doğrusu. sevgilin var mı lan yoksa? inşallah benden çirkindir.
bunu okurmusun lütfen yoldaki sevgilim; sakın ama sakın paragöz,mantık evliliği isteyen,kısacık etekli,dar pantolonlu,öğlene doğru yataktan kalkan,kuaför delisi,dedikoducu,alışveriş manyağı,avm'ler delisi,sinema hastası,beynini az kullanan,çirkef,ikiyüzlü,yalancı,isen şu kadar diyorum, portakal ordakal biz seni kesin ararız.
her kimsen ve neredeysen şunları bilmeni isteyeceğini düşünüyorum, beraberce hemen hemen her şeyi yapabiliriz ama benden donuk ve ruhsuz tavırlarımı ve az konuşmamı dert edip bu huylarımı bırakmamı bekleme sakın, yapamam yapım böyle değiştirebilmek için sen uğraşmalısın biliyorum belki biraz zahmet olacak belki de seni yoracak yıpratacak ama malesef gerçekler acıdır seven bir insan için zor olmasa gerek öyle değil mi ?

bana acı verebilecek, vermeye planlamış yada ne bileyim o tarz bir şeye kalkışacak olursan önceden bana haber ver kendimi ona göre hazırlayayım. ama dur hazır acı demişken şöyle devam ediyorum. gelme, gelmeni istemiyorum şu ana kadar yeterince sıkıntı dert acı çektim uğraşacak ne gücüm kaldı ne de sabrım. bu sinirler başka bir yıkımı ve felaketi daha kaldıramaz beni benimle bu sefil ve ezik halimle bırak bana acımaya da kalkmadan defol!

edit: lan yoksa ? yine de siktir.
gelene kadar har vurup harman savurma biraz ekonomi yap işsizim haberin olsun geri kalana pek önemli degil.
güncel Önemli Başlıklar