bugün

Oooo MaşaAllah MaşaAllah:) azcik kuzucukla vakit geçirseydin neyse bu işler nasip işi hayırlı olsun sağlıcakla gelsin.
Hep böyle güzel haberlerini almak istediğim yazar.
sağlıklı uzun ömürler.
Oy ❤️ sağlıkla gelsin inşallah.
enişte makina gibi çalışıyor sanırım.*
ikinci kez anne olacak bir yazar. Allah sağlıklı bir şekilde kucağımıza nasip eder inşallah. Sağlıkla, huzurla gel ailene.
Yeni yaşın sana ve sevdiklerine huzur ve sağlık getirsin. Gün doğumun kutlu olsun.
anne olmuş. tebrik ederim.
Hayırlı olsun dilediğim yazardır.

(img:#2222909)
Hayırlı güzel ömrü olsun inşaAllah. Geçmiş olsun geldim gittim. Yediğin içtiğin süt olsun bebişe şifa olsun. Biliyorsundur ama yine yazmak istedim hurma çok güzel süt yapıyor. Pişik kremi yerine zeytinyağı kullanmanı tavsiye ederim. Sağlıklı günler.
Rabbim analı babalı büyütsün inşallah tüm güzel günlerini görmeyi nasip etsin sizlere. kaderi ve bahtı güzel olsun.
Çok şükür kızım sağlıklı bir şekilde hayatımıza 19:10’da girdi. zeynep bebek 52 cm boyunda, 3060 gram ağırlığında kıpkırmızı, küçücük bir şey. Rabbim sağlıklı, mutlu ve güzel bir ömür nasip etsin kızıma inşallah.
inşallah liberal bir yazardır.
kartal pendik gittik geldik gibi nicki olan yazar.
Çiçek. Genç sözlük arkadaşım. Çok nadir de olsa birbirimize hi diyoruz. Bebek mutluluğu da yaşıyor. Hayatındaki her şey daha da daha da güzel olsun. Şimdiden doğum günün kutlu olsun.
Yarın 27. Yaş günün. gün doğumun kutlu olsun. rabbim sana en çok istediğin şeyleri armağan etti giden yaşında. yeni yaşında da sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına almayı nasip etsin. Iyi ki doğdun.
O kadar gelinlik falan seçtik ayakkabının altına nazmiye yazıp atmazsan çok üzülürüm.
Günün ilk açık oylayanı teşekkür ederim.

Bir yazar kardeş tadında.
Günün ilk açık oylayanı teşekkür ederim.

Bir yazar.
Beğenip açık oylayan iyi bir yazar.
Teşekkürler.
Saygı duyulası iyi bir insan. O'na da salça olunuyorsa vay ki vay.
Dikkat edeceksin kimin nick altına ne yazacağına. Genel olarak yazdıysan öyle başlık aç. Nick altıma değil.
Kardeş sana mesaj attığım falan yok sadece bir kaç yazdığın entryi açık oyladım bu. ben hep açık oylarım beğendiğim, hem fikir olduğum entryleri.
(bkz: #43730576) 16 ağustos 2020 tarihine kadar gerçekleşen bir eylemdi. Destekledim ve süresi dolunca entry girdim destekleyen tüm yazarlar gibi. yeni yaşım için iyi dilekler de bulunmanız için de tşk ederim. Evinin beyi cocuklarinin anasi siz de hoş geldiniz tatilinizden.
Geçmiş doğum günü kutlu olsun herşey gönlünce olur inşallah. Doğum gününün en içten duygularla kutluyorum yeni yaşın sana huzur mutluluk sağlık getirsin. Iyi ki doğdun. Sevdiğim yazardır iyi yazmaları olsun.