bugün

Muhtemelen sen de aldatildin ya da bir gun aldatilacaksin.
Arkadaşlar denize giren herkes denize işiyor. Denize işemiyorum diyen herkes yalan söylüyordur. Evet dünyanın en güzel kızı da denize işiyor. (bkz: acı ama gerçek)
Zülkarneyn bir zaman yolcusudur.
isyan ede ede olduk günahkar, mutluluk bizlere uzaktan bakar...
Ne piç erkek var ne de efendi.
Mutlaka yanlış seçim yapan kadın var.
eski sevgilimle olan fotoğraflara baktım aylar, belki bir yıl sonra. ayrılmadan önceki son aylarda attığı fotoğraflarda bakışlarının aşkla bakmadığını gördüm. o zamanlar bilinç dışına atmışım demek ki. daha yeni fark ettim.
görsel
görsel
Ben tuvalet kağıtlarını bile renklendirebilen ama kendi hayatını bir şekilde zindana çeviren biriyim.
Hepimiz öleceğiz çocuklar.
hayat ne kadar kısaysa o kadar uzundur.
Kabul olmayacak duaya amin demeyin.

En büyük gerçeğim.
Hayat 18-20 yaşına kadar yaşadıklarımızdır,gerisi hep tutunma çabası...
Eski patronumun hiç unutmadigim bir sözü var. o zamanlar küçük oldugumdan pek ustune dusup dusunmezdim bu sozu. Neyse Derdi ki;

" en iyisinin amina koyayim "
Hayaller hep önden gider ama her zaman gerçekler kazanır.
Dünyanın %70'i suyla kaplıymış.
Bunun;
yüzde 97,5'i tuzlu,
Yüzde 2,5'i tatlı şuymuş.
https://twitter.com/ilgin.../1247006692086349826?s=21
görsel
Hümanizm ve feminizm en saçma -izmlerdir.
bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluyorsa orada güneş batıyor demektir.
Bizi ne severler ne de özlerler. Ufak bir anı olarak geçer gideriz.
Arv.
Ne yaparsak yapalım çoğumuz bir memur vb. olacak ve iş hayatımız yüzünden yaşlanana kadar monoton bir maaşla ne uzayacak ne kısalacağız.
Herkes menfaati kadar yanında olacak.
Cahille sohbeti kesmek en aklı başında karardır.
Yoksa önce sizi kendi seviyesine çeker, sonra da tecrübesiyle sizi yener.
Ailem. Çok sevilen bir ailedir herkes tarafindan saygı duyulur, örnek gösterilir hatta. Sebebi ise fazlasıyla elalem ne der kaygısı. adım atmadan önce kim ne der diye düşünerek hareket ederler. Ailem evet çok seviyorum onları, yaşım 22 onlara hep bırakın kendi hayatım için kendim karar vereyim derdim fakat bunu söylerken onların beni tamamen tek başıma bırakmalarını söylememiştim. Aynı evin içindeyiz ama yokuz gibi. Hayatım hakkında planlar yapıyorum, onlara anlatıyorum ve çok tepkisizler köstek olmuyorlar evet fakat destek de olmuyorlar. Ben isterdim ki onlar otursun karşıma bana yön göstersin, fikir versin, kendi düşüncelerini söylesinler ama yok. Herşeyle kendim uğraşmak zorunda kalıyorum, derdimi anlatabileceğim kimsem yok allahtan başka.
görsel