bugün

Beşiktaş sahil'de bira içecektik.
Alex de souza.
futbolcu olmak.babam da menajerim olacaktı,abim bilim adamı.üçümüz istanbul'da zengin olup,mutlu bir hayat sürecektik.bu hayalimizdi.gerçeklere dönersek babam mezarda,ben de sözlükteyim.abimse hayallerimizin peşini bırakmayan tek kişi sanırım.istediği şeyin peşinden koşuyor en azından.paulo coelho'nun simyacı kitabındaki gibi değil her şey ne yazık ki.evrene mesaj gönder kişisel menkıbenin gerçekleşmesi için evren seninle işbirliği yapıp yardım eder falan hikaye bunlar,inanmayın üzülürsünüz.
Tubitaka katilip bir seyler uretmekti.Fikir hazırdı. Ancak papaz erigini imam erigine ceviren bulustan sonra vazgeçtiğim bir gerçektir.
yarım tavuk döner.
Benim hala umudum var azizim. Güzel günler göreceğiz, mutlu olacağız sevdiğim beyle.
Hangi birini yazayım...
görsel
pablo escobar değilim ki beyaz saray önünde fotoğrafım olsun veya bir hitler misali fransa ben ve Eyfel iyi kötü bir yaşamdı hayalim yaşatmadınız eyvallah.
seninle uçurtma uçuracaktık..
cebimde kağıtlar vardı akşam eve gelirken iki ekmek birde yoğurt alacaktım.
Sahilde sabahlayacaktık birlikte, hafif çakır kafayla saatlerce sohbet edecektik.
görsel
Çay lan çay.
Bi bardak çay içemedim akşamdan beri.
Buraya direkt adımı soyadımı yazmam gerekiyor.Yarım kalmışlıklardan oluşuyorum.Belki tüm yarımları birleştirip bir bütün oluştururum, tamamlanırım sözlük.
Hayaller yarım kalmaz. Yarım kalan umutlardır.
Önce ülke ve sonrasındada dünyadaki bütün kültürleri tanımak ve 1 günlüğünede olsa o kültürdenmiş gibi yaşamaktı ama şuan bu imkansız çünkü bakmam gereken bir ailem var.
Askere gidecektin, düğünün olacaktı.
Benim en büyük üzüntüm minicik kalbinde bin parça olan Hayalkırıklığın.
Tayyip Erdoğan istifa ediyormuş. ihmms mmmh. Sonra çok durust ve halkı refaha ulaştıran bir adam geliyomuss. ihmmhh ohhh. Erdoğan ve tayfasının adının karistigi bütün davalar yargıda adil bir şekilde görülüyormuş. Mmmhh ihmmmhhh. Maaslara zamlar geliyormuş. Vekillerin maaşı dusuyormus. Mmhhhh imhhh. ic ve dis sorunlar ihhh mmmhh

Yok abi canlanmiyor işte gözümde. Kuramiyorum bu hayali.
Komando olacaktım gittim eğirdire çivi gibi dağlar. iki koldan aşı vurarlarken asker dedi yırttın ben sadece baktım. Dediği oldu. Bir iki çizik var diye refuze ettiler yolladılar amasyaya. TRT de komando programı vardı, oradan sarmıştı bir hayal ama nasip olmadı.
anlatmaya kalkıştığında dahi yarım kalır,en iyisi bu bahsi kapatmak
kendimizi kandırma döngüsünü yeniden çalıştırmayalım bu gece.
sevecektim. müsaade etmedi.
Büyüyünce türlü türlü elbiseler giyecektim, kombinler yapacaktım, erkek arkadaşım olacaktı, sosyal bir insan olacaktım.
Sürekli giripte yazmaya cesaret edemediğim başlıktır teşekkürler .
hep kendi kitabımı yazmak istemişimdir, bir çok sayfasını yazdım her kısmını planladım düzenledim fakat bir türlü bastırmak nasip olmadı ve olmayacak sanırım.