bugün

Sigarayı özledim. Onsuz duramıyorum sözlük.
"Sakin hissettiğim, huzur dolu anlar var. Ama an onlar"
O saçlarını gelişi güzel düzeltirken senin canın yanıyor sadece bileklerini 1 saat kesintisiz izleyebiliyorsun onu görmek için aynı yerde 2 saat dolaşabiliyorsun işte abim o bunların hiçbirini bilmiyor. Bilsede
(bkz: yüzyüzeyken konuşuruz ne fark eder)
Dinleyin güzel şarkıdır.
Bir yazar buraya ekimde düğünü var yazmış. içim acıdı. Benim de ekim de doğum günüm var, seni de anacağım sayın içli yazar.
imam hatipler kapatılmadı.
Bu saatte hiç sırası değil.
ömrüm beklemekle geçiyor.
Ömrümü böyle geçireceğim.
Aldatıldım. Ama bir türlü o gömleği ona olduramaDım. Onun da bildiği tek gerçek var. Onu kimse benim kadar sevmeyecek.
Yalnız olucez lan.
Meksika biberi.
Uzun bir süre sakalsız gezmek zorundayım.
amerikada biranin tanesi 1 dolarken Türkiyede 3 dolara yakın ve biz ramazandayiz.
Sonunda hepimiz ölüyoruz, biliyosun demi.
Bu yüzden millete arkandan sövdürtecek şeyler yapma.
kimsenin çoraplarını eşleyemeyeceğim gerçeği.
Hiç bir kız beni annem kadar sevmedi.
Boğaz'a karşı rakı içmek ve sevdiklerimi görmek için uzun zaman beklemem lazım.
sevdiğimiz kadar sevilmeden, beklediğimiz güzel günler gelmeden, kötülerin kaybettiğini ve hakkın yerini bulduğunu göremeden ölüp gideceğiz.
Yıl olmuş 2017 Oruç tutup, namaz kılınca Müslüman olduğunu sanan cahiliye dönemi bedevileri var hâlâ.
namaz kılmadın oruç tutmadın diye sana zulmetmiyor ama zalime hiç acımıyor. Aç kitabı oku gör düşün.
(bkz: Bu dünyaya hiç huzur gelmeyeceği gerçeği)
Kotayi tutturamazsan.

Merve ziyarete gelmez.

"Kapitalizmin gotu çıksın"
etrafına ışık renk kendi içinde siyah olmak.
anneniz sizi sadece salgılanan bir kimyasal sebebiyle seviyor olabilir. aşk'da bio-kimyasal bir süreç. düşünceleriniz, elektrik akımlarından ibaret, hiç biri gerçek olmayacak.

sinirlerim bozuk...
Büyüdük ulan.
Mutsuz ve yalnız öleceğime olan inancım hergün artıyo.
güncel Önemli Başlıklar