görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

"Yakıldı, bütün kafalar..
geriye kalanlar ise..."
görsel
Bugün iki sınavın olması uyumamayı gerektirir. Benim yerime de uyur musunuz lütfen.
görsel
görsel
Enfes bir fotoğraf değil mi? Baktıkça bakasım geliyor. Kızın duruşuna bayılıyorum ya
görsel
Yer tabii ki (bkz: kreuzberg)
iyi geceler...
görsel
Belki de ihtiyacım olan şey budur...

görsel
görsel
müspet geceler...
görsel
görsel
Bugğn kederliyim, beterim bugün.
Sesime ses değse çığlık oluyor..
görsel

insanlarının dünyalarının sadece bulundukları mekanla sınırlı olduğu bir zaman biliyorum kardeşim. Bacalarından tüten siyah dumanların bulutlara yükseldiği, sokaklarındaki at seslerinin çocuk sesleriyle karıştığı; gecelerini sadece ay ve yıldızların aydınlattığı bir şehir biliyorum.
görsel

"Çalıyordu adam...
Yalnızdı."
görsel
Bazen hic ummadigin yer ve zamanda cikar karsina Kelebek. Bugun kutuphanedeyken buldum bu garibi.. kutuphane bombos sessiz.. nerden nasil yolu dusmus buraya anlamadim. baktim camda cirpiniyor cikmak icin. Once disarida ciseleyen yagmura baktim sonra icerdeki sakinlige. Kalmasi daha iyi olurdu belki yagan soguk havaya kiyasla.. ama cikmak istiyordu. Actim cami, ucusunu izledim. bilmedigim bir yerlere gidecekti belki..Benim gibi nicelerinin camina konmak icin...
(img:#1531559)
görsel
Erteeeeeeeeeğmmmm
görsel
görsel
Artik hayalimdeki sehirdeyim. Alistikca daha mutlu olucam. Allaha cok sukur bugunleri gosterdigi icin. Hayatimdaki eksiklık sadece iş. Okulu bitirince guzel bi işimde olursa cok guzel olacak.
görsel
görsel
görsel