bugün

Herhangi bir gece olmasını istediğiniz bir mucize olur inşallah.

Amin.
Püüh maşallah yine mi ben harikayım, hepiniz de igrençsiniz zaten amin naş.
gece vakti yapılan duadır. makbuldür. kabule şayandır. evet dua müminin silahıdır. beddua da öyledir. yalnız beddua ehli imana yapılmaz. yoksa tersine döner. evet bazen çaresiz kalırız. sahipsiz kalırız. kimsesiz kalırız. aciz kalırız. zulme maruz kalırız. kime karşı? küffara karşı. müslümanların kanını döken zalim kâfirlere karşı. müslümanları katleden hainlere karşı. müslümanları yok eden cümle Allah düşmanlarına karşı. işte o zaman beddua farzdır. işte o zaman beddua vaciptir. işte o zaman beddua sünnettir. işte o zaman beddua şarttır. delilimiz kurandır. delilimiz ceddimiz atamız babamız Hz Nuh (a.s.) tur. delilimiz rasulullah hz Muhammed Mustafa (s.a.s.) tır. delilimiz hz isa (a.s.) dır. delilimiz hz Musa (a.s.) dır. dedi ki Hz Nuh;

süreyi Nuh/26: " Nûh dedi ki: “Rabbim! Yeryüzünde dolaşan bir tek kâfir bile bırakma!”

ya rabbi sen el kahharsın, onları kahrı perişan eyle
ya rabbi sen el müntakımsin, onlardan intikam al
ya rabbi onların bin türlü belalarını ver
ya rabbi onların boyunlarını altında bırak
ya rabbi onları yerin dibine batır
ya rabbi onların bellerini kır
ya rabbi onların kafalarını kes
ya rabbi onların ciğerlerini sök
ya rabbi onların dillerini kopar
ya rabbi onların kalplerini parçala
ya rabbi onların dünyalarını cehenneme çevir
ya rabbi onların akıllarını al, şaşkın eyle
ya rabbi onları dümdüz eyle
ya rabbi onları tersyüz eyle
ya rabbi onları altüst eyle
ya rabbi onları yerle yeksan eyle
ya rabbi onları tarumar eyle
ya rabbi onları darmadağın eyle
ya rabbi onlara kargaşa ver
ya rabbi onlara bozgun ver
ya rabbi onlara fitne ver
ya rabbi onların ciğerlerine od tıka
ya rabbi onların üzerine ateş sal
ya rabbi onların kanını dök
ya rabbi onları yık ve devir
ya rabbi onları birbirine düşür
ya rabbi onların birliğini dağıt
ya rabbi onların düzenini boz
ya rabbi onları perperişan eyle
ya rabbi onları kahru perişan eyle
ya rabbi kanımızı yerde bırakma
ya rabbi ahımızı yerde bırakma
ya rabbi duamızı yerde bırakma
ya rabbi duamızı kabul eyle

amin amin amin ya muin. ecmain.
_______

her müslümanın, müslüman kardeşine dua ile yardım etmesi farzı ayındır. şayet küffar galebe çalarsa, bizi aciz bırakırsa işte o taktirde bize de beddua etmek farz olur. boynumuzun borcu olur...
inancım yok ama benim tek duam, sevgili yazarın da dediği gibi: tanrı Türk'ün yanında olsun!

Yarın büyük gün arkadaşlar. Öyle sıradan bir gün değil.
Bu adam Türkiyedemi.
atilla taş tan gelmiş:

görsel

adam taş.k lıymış diyeceğiz ama sondaki 'ak' ı kabul etmez şimdi.
Allaaam hatunlarin cogu bu aksam camura yatti..

Yarin başligi hortlat yarebbim...
Aci buradaki amsalak kullarina...
Onlari fotosuz birakma.

Dinimiz amin.
Allah'ım benim şu tarz herhangi bir görsel, karikatür vs beğenen herhangi bir karşı cinsle gönül ilişkisine girmeme müsaade etme.
(#45118328)
görsel
görsel
rabbim, virân olan kalbime inşirâh ver.
bin aydan daha hayırlı bu gecede, allahım geçmiş günahlarımızı bağışlayıp, tertemiz sayfayla daha güzel günlere erdirsin, dertlilerin en büyük dermanı olsun edilen dualar. amin.
allah, kulunu cezalandırmak için bekletir, affetmek için acele etmek istermiş. affedilen kullarından eylesin bizi. amin.
Konuyu biliyorsun Allahım.amin.
Allahım sosyal hayat yeniden başladığında kilo vermiş olayım.

Ve ve ve en önemlisi o da bana aşık olsun, sevsin.
kimsenin ahını kimsede bırakma rabbim.
görsel
yalan dünya ve günlük telaşlara dalıp gerekli ibadetleri yapamadığımız için bizi affet allahım. ömrümüzü hayırlı kıl. işlerimizi kolaylaştırma da yardımcımız ol.
allahım ülkemiz için, sen ordumuza ve askerlerimize güç kuvvet ver, yardım eyle. kişisel olarak da, kalan ömrümüzü geçen ömrümüzden hayırlı eyle. beni yalnız bırakma, geçmiş günahlarımızı, son peygamberimiz muhammed mustafa (sav) yüzü suyu hürmeti şerefine af eyle. amin. iyi geceler.
allahım sen bizi, bizden daha iyi bilensin. iyimizi de kötümüzü de hakkı hakkına bilensin. kalan ömrümüzü, geçen ömrümüzden hayırlı eyle ne olur. amin.
Allahım senin yolundan çıkan kullarına hidayet ver,doğru yola çevir.Beni de senin yolundan ayırma.
https://youtu.be/Rc8uG4F8es4

modern çağın ezgiler ezgisi. kutsal kitap yazsaydım yer verirdim. belki bir süleyman değiliz ama bizimde sandalyeyle çok ortak yönümüz var.

usanmadan.
allahım,
sen yetim hakkı yiyenlerin, kamu malını millete peşkeş çekenlerin, rüşvet alanların, rüşvet verenlerin, kadına şiddet uygulayan, çocukları istismar edenlerin, dinimizi siyasetlerine alet edip çıkar sağlayanların, hakedenler yerine kendi eş dost akraba ve yakınlarını işe alanların, bu millete kazık atıp, bu milleti yoksul bırakıp saltanat sürenlerin, tarımı, hayvancılığı bitirip bu ülkeyi tarım ürünü ithal eder hale getirenlerin, milletin paralarını vakıflara, derneklere, tarikatlara, cemaatlere aktaranların, ormanlarımızı yakanların, yanan ormanlarımızı bile bile söndürmeyenlerin tez vakitte belasını ver. amin...

bu biraz beddua oldu, ama beddua da bir duadır teknik olarak.
allahım ne olursun ama ne olursun, şu perşembe gecesinin hürmetine, günahlarımızı bağışlacağın kullarından eyle bizi. allahım ne olursun bizi terk etmeyeceğin, hayırlı isteklerimize icabet edeceğin kullarından eyle bizi. içimden geldi vallahi içimden geldi. ferah bir iç, her şeyden önemli aslında. buna çabalamaya çalışıyorum. son bir haftadır içimde çok sıkıntı vardı. allah hayırlısını versin ve affetsin diye sığındım. gönlünüze göre versin. inşallah kabul olsun.
görsel