bugün

(bkz: kedidir kedi)
evde yalnızsanız tek çareniz ışığı falan açmaktır.
(bkz: derken bir ses yükseldi)
(bkz: lanet olsun dostum ben hemen buradan gidiyorum)
(bkz: allaam sana geliyorum)
şizofreni belirtisi olabilir.
(bkz: paranormal activity)
genelde uyandığım andır, ilk beş saniye nerede olduğumu ve yanımdaki kızın kim olduğunu anlamaya çalışırım, sonra da eve gitmem gerektiğini anlarım.

hep olur bu, dejavu gibi.
bazen delirdiğimi düşünmeme sebep veren durum. silencer'dan olsa gerek.
geceleri odada tek başına olduğunu hissetmekten daha iyi mi, daha kötü mü olduğuna karar veremediğim durum.*
kişiye güven verir. bi dakika lann..
önce hissedersin sonra da görürsün. annedir o. birşey almak yada bişey söylemek için girmiştir odaya. önce sessizce gelir arkadan ekranı bi keser. o an sizin hissetme anınızdır işte. sonra pat diye söyler ne söyleyecekse. birden gerginlikle karışık rahatlama duygusu kaplar bedeni.
bazen olabilen durum. hatta aynı böyle hissettiğim bi zamanda, zaman ayarlı oda spreyinin fışkırtma sesiyle kalpten gidiyordum azkalsın.
gerçeği anlamaktır.
ensedeki bütün tüylerin ayağa kalkmasına sebep olabilir.

(bkz: Dean Koontz)
paranormal activity etkisidir.
biz varız:uludağ sözlük ailesi.*
tom waits dinliyorsanız normaldir. oh yea man.
çişe gidememek ile sonuçlanır.****
tıkırtılar duymaktır. ***
bu gibi durumlarda yapilmasi gereken tek sey, yorganin aldina kafayi sokmaktir. neden mi? cunku artik daha az oksijen beyne gidecek ve daha hizli bir sekilde uykuya dalmak mumkun olacaktir.

o da bir sey mi ayrica, ben bazen evrende tek basima oldugumu hissediyor, yorganin altindan cikamiyorum. ya digerleri benim bilincaltimin yansimasiysa?

(bkz: inception)
(bkz: yine mi yıl başı noel baba)
Önceki gece saat 5'e kadar uyuyamama sebebimdir. Tv kapanınca sanki bütün eşyalar konuşmaya başlıyor.
Korkunçtur. Yazmayın böyle şeyler, korkuyorum ben.
niggaların hayat boyu hissedeceği yegane şey.