bugün

kamyoncudur.
hemen cevap verilmesi gerekir.
sadece; ondan sonra ne halde olduğunu anlamak isteyen sevgilidir. Anlar ve biter.
görüntü kirliliğidir.
yanında yeni sevgili varsa daha bir nefretle anılacak kişi.
(bkz: iki başlıktan birinin eski sevgili olması) *
ertesi gün gece üçte mesaj atan sevgili başlığında bahsedilme ihtimali olabilecek insandır.

edit: temenniydi ulan.
yanan bir ateş varsa söndürmeye çağırıyordur.
hangi eski sevgili olduğu önemli olan sevgilidir.
yaşanılan 4 senenin pişmanlığını hatırlatandır. siktir git demek elzemdir.
onun için hala eski sevgi( li) olmamaktır.
ben sarhoşum, sen salaksın diye bir mesajın gelmiş olma ihtimali yüksektir.
kendını hatırlatma amacı tasımaktadır,gece üçte olması da bak sokaklar sessiz ortam dingin ve özüme döndüm senı düşündüm ve yazdım mesajı subliminal olarak alttan alttan verilmiştir.
sevgilin olsa neyse de eski sevgili olunca işler değişir. vicdan azabı duyuyordur. gündüz aramaz. çünkü gündüz farketmez bu azabı. uzak durmakta yarar vardır.

edit: bu entrydeki gibi değildir. değil..
uyuyo musun?
bu saatte uyumadığını biliyodur. yalnız olduğunu biliyordur çünkü konuşmak istersen ben burdayım diyordur.
ya acı çekmiştir ya canı çekmiştir.
gözüne yumruk çakılasıdır. *
rüyadır.
gerizekalı olduğunu bir kez daha kanıtlamış olan sevgilidir.
sabahın köründe mesaj atan garanti bankasından on kat daha iyidir.
(bkz: nedir senin derdin)
"neden açmadın" yazılmış olması muhtemel mesaj.
kıçı açık kalmıştır afedersin.
Dinlediği müzikten etkilendiği muhtemel, içindeki çoşku selini dışa vurma ihtiyacı hisseden sevgili... Tabi oparatörler boylemidir bilmiyoruz.
gece yalnızlık sarınca bedeni, hayaller, özlemler canlanınca hafızada bir selam, bir merhaba sıcaklığı ile bir mesaj atmıştır, çok görülmemelidir. onlar anlar beni.
sabaha size tonlarca soru işareti bırakacak olan sevgilidir. gece o uyku sersemliğiyle anlamadığınız şeylerin, can sıkıcı bir durum oluşturması kuvvetle muhtemeldir.