bugün

entry'ler (14)

ünal yarımağan

"ünal yarımağaz" olmasın sakın.

chp nin yüzde 80 ile iktidar olacağı gerçeği

çok komik, dedirten gerçektir

türk formula 1 pilotu olsa olabilecekler

f1 in aynasına cd asar yada arkadaşının üstüne sürebilir.

hakan peker in yaşlanmaması

sanki on yılda bir, yerine bir benzerini ,on yıl önceki haliymiş gibi sokan adam.

eve gelen misafir çocuğunun ntv ekonomi açtırması

akranı için sinir bozucu. Bir o kadar da, ailesi tarafından aşağılanmasına meyil vereçek durum
baba:adamın çocuğuna bak
anne: aynen
baba: bizimki niye mal oldu hanım?
anne: bilmem, hala caillou peşinde.

keseyim mi topunuzu

her şehirde her mahallede ve her sokakta en az bir tane yaşayan, genelde orta yaş üstü teyze ve amcaların, sokakta top oynamaktan başka çaresi olmayan o minik evlatlarımızı tehdit etmek amaçlı kullanılan vicdansız anlayışsız cümle.Çocukluğumun kabusu olduğunuz için sizi kınıyorum.

imza atmak

küçük yaşlardan itibaren, ilk okulda ve lisede defterimizin,kitabımızın en arka sayfasına ,canımız sıkıldığı anlarda, eğlenmek amaçlı ve belirli bir rotaya oturtmaya çalıştığımız, geçici heves durumundaki eylem.

bülent ersoy a sarılmak

tabiata ve fizik kurallarına aykırı olmakla birlikte; aslında kimsenin göze alamayacağı karanlık ,ürkütücü,çekingen,korkunç,riskli eylem.

chp nin tek başına iktidar olma ihtimali

baykalın istifası küçük, chp nin iktidar olması büyük kıyamet alametlerindendir. her ne kadar ihtimal olsa da birgun gerçekleşe bilme ihtimali maalesef vardır .

muzo

çocuguma tavsiye edecegim insan. Bir zamanlar hiç yaşlanmıyacağını düşünüyordum. Zeki aynı zamanda duygulu akıllı insan. Dinlemekten keyif alınan insan

ömer çelakıl

hiç bir oktan anlamayan, anlamadıgını itiraf eden, ne yaptıgını bilmeyen kıvırcığımsı saçlı, gozunde tiki olan ve pek başarılı bulmadıgım insan, sallamasyoncu tip.

hitler ile israil arasındaki yedi fark

Düşmanımın düşmanı dostumdur. dedirten fark...

15 yaşında erkeklerle yakınlaşan kızın hazin sonu

ve adının ilk aşk konduğu , o sonun başlangıcıdır.hayatına giren ikinci erkeğin 'benim ne suçum var demesidir'.

gece üçte mesaj atan eski sevgili

Dinlediği müzikten etkilendiği muhtemel, içindeki çoşku selini dışa vurma ihtiyacı hisseden sevgili... Tabi oparatörler boylemidir bilmiyoruz.