bugün

kulağınız mı yok amk diye sordurur dinyelenlere.
sosyal medya ile sadece ritmi güzel olan bir şarkı ünlü edilebilir mi sorusunun cevabı olan şarkıdır. Sonuç bellidir.
Güzel şarkıdır.
Sözleri anlamsız ama o tapılan amerikalı sanatçıların yazdıkları da bu ayarda. Eleştirmek anlamsız. Çocuk iyi iş çıkardı işte.
beat müziği çalıntıdır. sözleri de oldukça saçma.

ama dinlerken keyif veriyor işte.
Başıma bir iş gelmeyecekse çok sevdiğim sarkidir.
Günde en az 3 kere dinlediğim baş yapıt. Evet.
dinledim çok popi oldu diye de neresi beğenilmiş bu kadar anlayamadığım şarkı.
karnaval radyo android uygulaması listesinde yer alan mydonose türk isimli kanalda dün gece çalan şarkı. uygulamada şarkının adı yazıyordu, öyle gördüm. bu şarkıdan kurtuluş yok arkadaş. internetten sonra radyolara da sıçramış. serdar ortaç şarkıları gibi her yere sıçramış şarkı. artık bütün yaz tatil yerlerinde çalarlar.
Hayir kulaginiz yerine gotunuzle mi dinliyosunuz da guzel geliyor anlamadim ki...
10 yasinda kuzenim var hastasi. Hadi o cocuk... ya sen sayin yazar?!
umarım kısa zamanda tüketirsiniz.

zira gölgeniz tembelliğe alışacak ondan korkuyorum.
az önce you tube videosunun altındaki yazıya baktım . "şarkının müziği güllü'nün bir şarkısına aittir. anna rf 2011 yılında bu müziği izinsiz kullanmış diye yazmışlar." valla güllü'nün şarkısına da baktım ama müzikle ilgili bağlantı bulamadım. dalga geçiyorlar resmen. afedersiniz ama s..rin gidin lan burdan! bari bunu yazmasaydınız videonun altına.
edit: elin adamları güllüyü ne yapsın? güllü dünya starı değil ki. tarkan, sertab erener ( sanırım o da öyle. eurovision'da 1. olmuştu) dışında koskoca ülkede dünya starı kategorisine yakın isim yok ki.
herkes burada ergen şarkısı diye yazmış. doğrudur ortaokul çocuklarının açıp dinlediğini gördüm. erkek kardeşim de 16 yaşında ergen ama o bile böyle şarkılardan tiksinir. kardeşim diğer ergenlerden biraz farklı galiba. günah benim, arsız bela falan da dinlemez.
Referandum sürecinde ben olsam şu şarkıyı alırdım.

En az yüzde 2 etkiler *
gece gölgemi olur amk.
Şarkıyı Dinledim ama tam olarak ne anlama geldiğini anlayamadım. Yani gece gölgenin rahatına bak derken yazar burda bize ne anlatmak istemiş? Gece ve gölge?
unutuldu. kimse dinlemiyor artık ehehehe.
Anlamsız, itici, yurdum müzik zevki yerlerde sürünen keko tayfasının baş tacı ettiği şarkımsı. Neden olm?
belliydi böyle olacağı.
şizofrenik kusmalar barınağı diye gruplar 20 bin takipçiye sahip ve devlet buna müdahale etmiyor.
bu nesilden de bu şarkı sözü çıkıyor işte.
önceden "bir menekşe kokusunda seni aramak var ya" vardı, güzeldi o zamanlar..
şarkı satın alınmış üstüne söz yazılmış.
her sabah dinlenmeden geçilmeyen şarkı. efsanedir. evet.
Yastığının durumunu felan kontrol edin. Gölgenin rahatı önemli.
gece kızların rahatına bak coverı daha iyidir.
Bir haftadır delicesine dinlediğim şarkı. Kendi sozlerimizi yazdik üstüne dehset Bisey oldu.
bu tip sarkilarin cok tutmasinin nedeni basit ve kolay sindirilebilir melodilerden olusmasidir, misal elin çomarı gidip chaotic hardcore yapan teknik metal grubunun derin rifflerle bezenmis sarkisini nasil dinlesin beyni kaldirmaz, dinleyince de aha beynimu siktu dai bu nedur yaw der zaten, yani kisacasi diyecegim su ki ancak ve ancak boyle sik gibi dakika basi mirildanabilecegi sikik ergen sarkilarini sık dinler boyle mallar.
Hayır gece gölge olur. Sokak lambası gölge oluşturur. Hiç mi gece vakti arkadaşlarınızla gölgeye basmaca oynamadınız yav?
Ben bildim ben birinçiyim.