bugün

Bu şarkıyı ingilizce söylemeye çalışsan yarısı if olurdu herhalde.

(bkz: if clause)

Saygılar sunuyorum azizim...
Aog a trollüne kekoca şarkıları coverlayıp atan sesi güzel liseli birinin 1 yıl sonra çıkardığı ve 100 milyondan fazla izlenen şarkıdır. Güzel midir,hayır. Ama helal olsun güzel yükseldi parayı buldu.
tekrara aldım sürekli çalıyor ama neden dinliyorum bilemedim.
sözler kopuk kopuk, müzik orta halli.
çözen varsa söylesin. neden dinliyoruz.
günde en az 10 kere dinlenen şarkı. ülkede böylesi yapılmadı. evet.
Sakil-varoş sözler cıstaklı bir alt yapı tüysüz bir oğlanın seslendirmesi... of sayamıyorum bir çeşit işkence yöntemi olarak kullanılabilecek şarkımsı şey.
Tekerleme mi la bu.
sen dinlemiyosun, ben dinlemiyorum, herkes eleştiriyor bu şarkıyı tamam da kim dinliyor ulan listeler de ilk 3'e giriyor çıktığı günden beri.
sözlerinin gram manasının olmadığı sırf müziği için dinlenen şarkı.

(bkz: bir de gel tat kalbimin bombasını)

(bkz: üstüne düştüm üstünden)

(bkz: aldı dünya çantasını)

(bkz: yılan yatıyor koynunda bir öpücük kondur boynundan)

hoş gerçi müzik kendilerine ait değilmiş onu da öğrendik ama bu nedir arkadaş? stüdyoya giderken mi yazdın sözleri amk bu nedir?
Beat'i güzel sözleri çöp olan şarkı.
ritmi başka bir şarkıdan çalıntı sözler zaten anlamsız... neden dinliyoruz? haa ülke zaten çok zeki az da gerizekalı şeyler dinlemek istemişler de ondan.
Şarkıyı ilk kez şimdi dinledim. Şarkının gerçekten bi numarası YOk . Çocukta ses desen YOk. Hiçbir numara YOk. Bugün yutubda gezinirken şöyle bir şeye denk geldim. Bu çok daha eğlenceli .
https://m.youtube.com/watch?v=IAya2myBRJY
Varoşların ve ergenlerin hunharca dinlediği tekerlememsi bi şey. Şarkı olmadığı kesin.
Sagolsun youtube timeline'da gozumuze gozumuze soltugu icin merak edip dinledim,hicbirsey anlamadim.bir daha actim,ciddi ciddi dinlemek istedim ama olmadi.nedir abi bu toplumun genelindeki zevksizlik?
Gece gölge mi var varsa da rahat mı ki acaba ?
"varoşların dinlediği müzik" diye adlandırdıkları fakat 100 milyonu geçen görüntülenmesiyle listelerde ilk 3'e giren şarkı. hayır yani 100 milyon küsür insan dinledi, hepsi mi varoş? de get.
kesin bunda bi algi oyunu var.
altta duymadığımız ama beynimizi etkileyen frekansta farklı sözler mi var ecepi sekis falan mi anlatıyo nedir.

sonuçta zevkle dinliyorum. yapana helal olsun.
Duyduğum yerde sinir krizi geçirmeme neden olan şarkı.
Zincirleme isim tamlaması.
"Gece gölgenin rahatı"
Müziğin sanat olarak yapılmayı bırak tamamen ayaklar altına alındığı şarkıdır o sözler ne öyle gerçekten ya tamam işin ehli falan değilim ama "dönüp bakmaz arkasına bi de gel tat kalbimin bombasını" cümlesini kim açıklayabilir bana yapan arkadaşa kızmıyorum çok genç zaten ve o yaşta para popülariteyi kim reddeder ve en önemliside gece gölgenin rahatına bak ne demek allah aşkına biri açıklasın.
Sabah gecenin üstünden üstüne düştüm üstünden üstüne üstlük küskünler geceye küskünler.
ne diyorsunuz lan beyfendi.
Gece ve gölge? Enteresanmış.
Gece gölge mi olur amk?
Gölgenin rahatına mı bakılır amk?
şarkının belki de en anlamlı cümlesi. hatta tek anlamlı cümlesi. rap yapacağız diye altlarına yapıyorlar.
http://www.youtube.com/watch?v=GtPSLa9csqo
bide rte reyizden dinleyin.