Bilim adamlarına inat en fazla verim aldığım ders çalışma şeklidir. Dışarı çıkma hevesi olmaz çünkü gecedir. 2 Ders arasında balkonda cıgara molası verince suçüstü basılma ihtimali yoktur. aklımızı başımızdan alan bir hatun instaya fotoğraf koymaz. Bunlar şu an için aklıma gelenler.
ölümdür ölüm, kahve yanında iyi gider.
görsel .
ikinci öğretimler için daha uygundur.
odaklanma sorunu olanlar için gerçekten verimli bir çalışma stilidir.
sabah olan sınava paçalar tutuştuğu için uyunmadığı zamanlar da yapılabilir.
amk daha önceden neden başlamadım dedirtir.
Ben üşengeçlikten gündüz çalışamıyorum gece uykumdan kısıp ders çalışcam yok öyle bir dünya.
-alo
+efendim
-hocam uyuyo muydunuz?
+evet evladım hayırdır?
-biz hala sınava çalışıyoruz ya la.
soğuk bir odada, yatak, kanepe vs. gibi bir yere uzanmayarak, düzgün bir şekilde oturarak, cep telefonu, bilgisayar gibi dikkatinizi dağıtabilecek eşyalardan uzak bir yerde çalışıldığı takdirde en verimli çalışma zamanıdır.
bazı insanların tercih ettiğidir fakat verimliliği tartışılır, beyin belirli bir saatten sonra uyku moduna geçtiği için.
Gunduz disardan gelen seslerden, minik kardesin sizlamalarindan ve bilumum yapilacaklardan gecenin sessizligine siginmaktir. Kotu mudur? insomnia'yi ve unutkanligi beraberinde getirmedigi surece candir can.

Ha bir de ygs-lys adayiysaniz tam zamanidir.
üniversiteye hazırlık zamanında bol bol yapardım ve daha rahat olurdu sessiz, sakin ve iyidi oluyordu. Çünkü ertesi günün dersine hazırlanıyorsunuz 3 4 saat sonra derse gidince aklınızda baya birşey kalıyor. Ama şuan bırakın geceleri ders çalışmayı makale okuyamıyorum rahatlık...
Çok sevdiğim bir eylemdir. Çünkü evin en sessiz olduğu saatlerdir.
gündüzün verdiği o bütün dikkat dağıtan şeylerden uzak sakin kafa ile çalışmaktır. bir yanda kahven bir yanda sigaran ve ölümüne sessizlik. bana göre en verimli olan saatlerdir.
Gündüz olayın ciddiyetinin farkına varamayan kişinin son çaresidir. Kahve ile iyi gider. Amaan diyip kişinin kendini yatağa atmasıyla son bulur.