bugün

güneş ışığına maruz kalmaktan çekinen insan modeli.
(#11923567) helal kanka dediğim yazardır. hoşgelmiş, yeni görüyorum, ayakta alkışlıyorum!
nicki(nicki ne la nicolas ın kısalımı gibi) hoşuma giden yazardır.
yapılması gereken en heyecan verici şeylerden bir tanesidir.

--spoiler--
bir akşam giresun'da bir plajda kamp yaparken ilk gecenin verdiği coşkuyla gece denize girmiştim. arkadaşlarımdan diğeri de girmiş fakat haberim yoktu. alttan bacağıma birşeyler dokundu, ilk baş yosun dedim, ikinci dokundu şüphelendim. elimi aşağı uzatmam ile elimi yakalaması bir oldu. aynı anda kaç kilo yaptığımı hatırlamıyorum. o günden beri geceleri denize 1-2 defa girmişimdir.
--spoiler--
o da bir ulu önder recep tayyip erdoğan neferi o da bir müslüman. hoş gelmiş...

--spoiler--

biz biz biz recep tayyip erdoğan'ın askerleriyiyiz biz!!!!
--spoiler--
(#13448153)bir yazar hakkında atıp tutmadan bir iki yazdıklarına bak. aslında cevap verilmeyecek kadar şeref yoksunu bir insansın ama duramadım.
denize girsin de, o denizin buz gibi serin sulardan geri dönmesin dediğimiz adamdır.

(bkz: denizin buz gibi serin sulardan gelen)
yüzme biliyorsa sorun değildir zira gece vakti kimse buz gibi suya girip onu kurtarmak istemeyebilir *
bu insan yüksek ihtimal gece matrax ı aramış ve gecenin kahramanı olmak istemiştir . yakınlar da deniz varsa zeki nin talimatıyla olay gerçekleşmiştir.
pipisi çok küçük olan adamdır.
(bkz: #13462769) entrysi üzerine içimden şu mısraları yollamak geldi kendisine:

tahir efendi bana kelp demiş
iltifatı bu sözde zahirdir.
maliki mezhebim benim zira
itikadımca kelp tahirdir.

ek: serbest çağrışım...
Stephen King'in Raft hikayesini okumamış olan yazardır. (bkz: sıcak mı soğuk mu)
sarhoştur başka bir açıklaması çok nadiren olur. kendi mantığında denize girip bir ayılıyım der ama yanında havlu bile yoktur ayıldıktan sonra anımsar zaten bunu. götü dona dona eve gider, sabaha ya bir tarafı tutulur yada hasta olur. nereden mi biliyorum? lütfen.
girilen deniz atlantik falansa, çok garip, geceleri aktif bir sürü deniz hayvanına yem olma ihtimali kuvvetli bir adamdır, dalgalardan boğulmayacak olursa, tabii...
15 şubat 2006'da gece saat 2'de bandırma limanı'nın iskelesinden denize atlayan biri olduğum için bana geçmişimi hatırlatan yazar.

Not: hep sorarlar, o gün içmemiştim.
gayet normaldir. yakamoz eşliğinde su mükemmel gözükür ve etrafta bağırıp çağırıp koşturan çocuklar, suda aygır taklidi yapan amcalar, kocaman salak deniz topuyla oynayan kızlar yerine derin karanlıklar vardır. insanı inanılmaz mutlu eden bi olaydır şiddetle tevsiye edilir.
(#14050466) ergen.
(#14051425)genç erkeklerden hoşlanan olgun kadınların nick altında kuyruğa girdiğini gördüğümüz sözlüğün aranan elemanıdır.*
(#14053962) entrysinde bana sevisme teklifi etmis yazardir. neden olmasin?
kışın ortasında denize atlayan adam değildir.
muhtemelen kafa 1 milyon olan adam, votkadan yanan.
muhtemelen çok içmiş ya da testesteron hormonunun daha fazla salgılanmamasını isteyen adamdır. Ya da herhangi bir şekilde hadım edilmektedir.
beni sevmeyenlerin gazabına uğrasada nick altımı şenlendirmiş, kafa dengi yazardır.
Laf ebeligi yaptığını düşündüğüm hoşlanmadığım fakat nick altına geldigimde merak edip ne cins bı herif bu diye okumaya başladığım yazardir. Herseyle dalga geçecek laubali bir tip sanirken millete verdigi cevaplarla ne ayaksin kardes dediğim kisi. Bakalım bakalım.
Egomu tatmin ediyormuş gibi yapıp lafını oturtmuş yazar yazılarını beğendim, kendisini tanımam ama vardığım kanaat beni en çok korkutan insan modeli olduğunu işaret ediyor. Nietzsche'nin degimiyle:
i̇nsanları şiddetle kendi üzerine çeken, bir oyunu her zaman kendi lehine çevirmiştir. Kendisine kendisiyle ilgili söyleyeceğim budur.