bugün

(bkz: gebeş)
ılıklarıyla ve galatasaraylı'ları ile ünlü bir şehir olan bursada yaşayan yazar.
küfürbaz kemalist yazarların mesaj kutusunu doldurduğu yazar.
nickinin tam oturduğu kalas.
(bkz: #15557542) nick altını doldurmak için buna destek verebilecek kadar midesi yazardır. mutlu ol gülümse nick altını doluyor popülersin. ayrıca çocukken babası tarafından denemiş yazardır. haklı sebebleri olabilir.
sanırım kendisi seri eksi oy veren ibnemdir. o değilse kim olacak, ben mi olacağım allasen.
yazdığı (bkz: münir özkul/#15558459) entry'sinden sonra linç edilmek istenen yazar.
9. nesil troll. hiç hoş gelmemiştir.
iyi yazar...
birkaç gördüm, zekice...
destekliyorum!
taraflı yazar, ayrıca fenerli sanırsam.
entry'leri okunmadan, araştırmayan yazarlar tarafından fenerli olmakla itham edilen yazar.

(bkz: allah yazdıysa bozsun)
(#15560445)kardeşinle güzel güzel oynayın.
küçükken topu inşaata kaçmış yazar. fikir akımlarını tuvalette öğrenen odun. kürdistan diyebilecek kadar moron hayaller dünyasında yaşıyorlar hala.
bütün entry'lerinde entry-nick uyumu görmek mümkün olan gebes rumuzlu yazan.
sözlükte dikkat çekmek için 6 oku bile üstüste koyup üzerine oturabilitesi olabilen biri sanırım,* iyiki birisi amblem ve altı oklu bir cümle sarfetmiş bunun yanında, o da direk 0.0000001 harici belleğe kaydetmiş saolsun. kendi gibi troll çok olduğundan başka metotlarla dikkat çekmesi şiddetle tavsiye edilir.
10 kişilik kemalist ' grubunun ' ortasında kalmış ve o günden itibaren 6 ok ile ilişkisine devam eden yazar.
ovumyejaya benziyor entryleri itibariyle.
kemalist kelimesinin anlamını bilmeyen yazar. daha doğrusu bildiğin şakirt. yazarak ilgi çekmeye çalışan ama ilgi yerine suyunu çeken fasulye. silerler diyorum, gereksiz yere yazma kelime ziyanı yapma diyorum tutturdu oyuncak isterim diye. anlaşamayız kanımca.
edit:imla
tez vakitte kellesi vurulacak olan.
hayır nasıl bi mantığa sahipsiniz de, silinmek için sözlüğe üye oluyorsunuz?
dikkat çekmek için elinden geleni yapan yazarımsı.

(#15571692)