bugün

Çin kaynaklı alışveriş sitelerinden birisi.
Hepsiburada gibi kendilerine ait depolardan veya mağazalardan ürünleri temin ediyorlar. Kuponlar ve kampanyalarla oldukça uygun fiyatlı ürünler elde edebilirsiniz.
Ancak ülkemizin posta teşkilatı sağolsun takipsiz yapılan alışverişleri adamdan saymıyorlar. Bu yüzden takip kodu alarak alışveriş yapmanızı öneririm.
Aliexpress ve gearbest'ten sipariş ettiğim ürünler sırf takip numarası yok diye ya araklandı ya da sağda solda kayboldu.
son zamanlarda alışveriş yapmaya başladığım site.
site satışları kendisi gerçekleştiriyor ve aldığınız gün içerisinde kargoya verirken fotosunuda size yolluyorlar.
beğenmediğim tek yanı kargo takip numarasının ücretli olması. ek 1.9$ ile takip no alıyorsunuz. onun dışında on numara site tavsiye edilir.
( sanırım aliexpress gibi faturaya kafalarına göre fiyat yazmıyorlar aldığınız ürünün fiyatını yazıyorlar, aldığım kargolar o şekilde geldi. limite dikkat ediniz.)
çin den sipariş verilebilecek güvenilir sitelerden bir tanesi. ayrıca belli kalitede ki mallar mevcut. yani dandik bir şey çıkması ve ya bozuk bir ürün çıkması zor gibi görünüyor. ben çok sipariş verdim. hiç de bir sıkıntı olmadı. kullanıcı yorumlarına kesinlikle güvenebilirsiniz.
An itibariyle engellenmiştir.
tahminimce elektronik sigara satışı yapıldığı gerekçesiyle engellenmiş site. inanmak çok güç... hiç iyi yerlere gitmiyoruz, allah sonumuzu hayır etsin.
elektronik sigara satışı sebebiyle sigaracılar ve akp tarafından engellenmiş sitedir. muhtemelen e sigara ilanları türkiye'ye kapatılacak ve site tekrar açılacaktır fasttech ve aliexpress'in de aynı şekilde erişime kapatılması yakındır.

çünkü sigara kullanımının %50yi aştığı ülkede sigaradan gelen vergi geliri olmazsa; siyasetçi çomarlar ve inşaatçı akrabaları nargile boy oğullarının bmw mercedes paralarını ödeyemez, süper lüks dairelerde düzenledikleri periscope'tan naklen seks partilerini ve ultra lüks tatillerini karşılayamaz.
çünkü sigara kullanımının %50yi aştığı ülkede çok daha cep dostu ve zararsız olan elektronik sigara kullanımının artışı sigara firmalarının kabusu olur.

gearbeste iyi dersiniz kötü dersiniz. benim şahsen bir ürünüm geri döndü o da bir e sigaraydı ama bunun dışında e sigara dahil aldığım her ürün bir şekilde elime ulaştı. ürün çeşitliliğinin geniş olması ve uygun olmasıyla da hayat kurtarıyordu. bu sebeple tercih sebebimdi ki minik bir meblağ ile paketi sigortalatınca da para iadesini garantiliyorsunuz. çok da tatava yapıp bok atmaya gerek yok. bak, gün geliyor yüzüne bakmadığın o siteyi kapatıp alternatifini de elinden alıyorlar.

işin ironik tarafı da bu çomarların da elektronik sigara kullanıyor olması. artık 30 dolarlık pico'ların sahtelerini pasajlardan 400-500 tlye alırlar derdim ama onların zaten para sorunu yok. nasıl olsa milletin parasını yiyorlar. 1000 tl de olsa yine alırlar.
bunların müşteri hizmetleriyle epey uğraştım.

iki farklı müşteri temsilcisi aynı olaya farklı yanıt veriyor.

kredi kartına iade yapamıyoruz diyen canlı destek gb wallet a anında iade yapabiliyor.

sipariş iptalinde burnundan getiriyot adamın.

stok dışı ürünleri rahatça satıyorlar.
inceleme yapıcam diyince hemen kargoya verdiler bir hafta da geldi şaka gibi di mi? ahlak kavramları yok. bunlara bunlar gibi davranıcan.

vergi iadesi de kalmamış. boşuna tercih etmeyin.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar