bugün

Sanmıyorum. Çünkü almanyada şirkette aynı ortamda çok çalıştım bunlarla. Yalnızca erkeklere olan ilgisinin bir kızdan daha fazla olduğunu biliyorum. Ve kızlara göre biraz daha cesurca hareket edebiliyorlar. Bir erkek arkadaşa kibar bir tabirle, düpedüz çıkar da öpeyim demişti. Biz de oha falan deyip gülmüştük.
resmen "çıkar göster. ahlaksız adam." demiş alçak puşt. (bkz: swh)
Tabii ki toplum için tehlikelidirler.

Son derece Ahlaksız ve zararlıdırlar.
arap sevici yobazlar kadar tehlikeli değillerdir.
yüz binlerce yıllık insanlık tarihinde her zaman varlardı ve var olmaya da devam edecekler. varlıkları tehlikeli olsaydı geçmişte bu sebeple bir sıkıntı yaşanabilirdi.
Tabii ki bu hastalık hep vardı. Hatta hayvanlarda bile var bu hastalık.

Lütfen bu iğrenç ve tehlikeli hastalığı normalleştirmeyin.

inanın tedavisi var. Birçok kurtuluş hikayeleri var bu hastalıktan.

kurtulabilirsiniz gay gençler.

Kim size normalsiniz diyor ise inanın bana sizin düşmanınızdır kıymetli kardeşlerim.
Hayatın gerçeği... bunu kabul edin artık aq. Bununla yaşamaya da alışın. Abd de %20 genç en azından bisexuelim diyor.

Sen götüne çüküne hakimsen neyin tehlikesi?
geçmişimizde tehlike yaratmadılar da şimdi mi yaratacaklar diye sorgulatır.
Erkek görünümlü, ruhu ibnelerin tehlikeli olduğunu biliyorum da gayleri bilmiyorum.
bunu hastalık olarak görenler hastadır. bu insanlar toplumun bir parçasıdır.
Tehlikeli değildirler.kendi tercihleri . saygı duymak lazım.
Küçük çocukları istismar eden dinciler tehlike konusunda zirveye oynar.
bu ülkede götü ortaya koyarsan ilk kimin sikeceğine şaşırırsın. mutluluk çok yakınında olabilir. dikkat et.
gayler tarafından sikilme korkusu ile yaşamıyorum. homofobi buna mı deniyordu ya? neyse özetle vereni sikerler.
Toplumsal açımdan evet.

Bir insan hem gay olup hem çocuk sahibi olmak isteyince ipler kopuyor bende.

Denyo musunuz lan siz.. Göt verenler.
Değildir.

Bırakın birbirlerini s.ksinler. bu sayede seksi kadınlar biz ulu erkeklerine kalır.
Ahlaki yönden tehlikelidir.