bugün

(bkz: buck angel)
- ooo hüseyincim nasılsın ya?
- iyidir ömer sen nasılsın?
- olm kaç zamandır görüşemiyoruz, nerelerdesin? karıya kıza mı takıldın gene he?
- yok canım ya, bende işler biraz deşiti de hehe, bi adamla takılıyorum ya, herif çok zengin ama çocuğu var bir tane. tam ben bunun evine yerleştim, çocuk çıktı geldi işte. iki arada, bir derede kaldım, hiç sorma.
- hmm..zor ya, bende şeye yetişcektim ya, oldu görüşürüz canım ya. kendine iyi bak.

tarzı bir dialog içinde bulmaktır kendini. yüz tane soru gelir aklınıza. hayatı, arkadaşınızı ve insanları sorgularsınız bir süre. sonra tercihi diye düşünürsünüz ancak 'yazık olmuş ya' demektende alamazsınız kendinizi.
(#635004)
(bkz: aman)

-merve +murat

+merve bak şurdaki benim arkadaşım, yumşak..
-hadi ya geçen gün bana sarkmıştı o herif..
+korkma bişi yapmaz ibnedir o.
-hadi ya o zaman niye senin arkadaşın oluyo?

(bkz: zor işler bunlar)
bir kadın için;
karşında bir erkek olması, ama muhabbetin 'futbol-hatun-siyaset' kısır döngüsünün dışına çıkabilmesidir.
hem erkekten, hem kadından konuşabilmektir.
hayattan konuşabilmektir.
sınırsız eğlenebilmektir.
kahkahalarına 'yanımda erkek var' sınırlaması koymadan, doyasıya gülebilmektir.
'acaba yanlış anlar mı?' diye düşünmeden içinde ne var ne yoksa anlatabilmektir.
sahtesiz, kısıtlanmdan, olduğun gibi olabilmektir.
her an gayilabilme tehlikesi altinda olmaktir.

niohhahaoha falan yani.
lise de aynı sınıfta okuduğumuz bir çocuk vardı ibrahim diye. pandik falan atardık, onunda hoşuna giderdi. biz ona top ibo derdik. ama bilmiyorum gay ile aynı kapıya mı çıkar bu ? eğer evet ise benim de bir gay arkadaşım olmuş demek ki.. mutluyum, huzurluyum...
sık sık şahit olduğumuz şu diyaloğu daha da bir anlamlı kılan durumdur;

- naber lan ipne eheh?
+ ağzından bal damlıyor. iyiyim nuri'm sen nasılsın?
- şş lan! beyler nolmuş lan buna? kim zikti la bunu..
kızsan problem yok.
midesi sağlam olmaktır. iğrenç, tiksinçtir.

horrible edit: aboov epey homo varmış yaa. sodom, gomore, vezüv, popeiiiiii diyom başka bişey demiyom.
herkes istemeli. evet ben isterdim hemde çok.gezelim,alışverişe çıkalım,her şeyi konuşalım ne kadar da eğlenceli.aynı kafadan olmak iyi bir şey olsa gerek.**
homofobik değilseniz normal karşılayacağınız durumdur. onların da insan olduğunu unutmayalım lütfen. ötekileştirmenin anlamı yok. lgbtt'ye destek olmak lazım. örgütlenme çabasındalar.
not: lgbttden hiçbiri değilim gayet heteroseksüelim lan normalim. başka yerlere çekmeyin.
onun hakkını da senin kullanabileceğin gerçeğidir.
top birisiyler arkadaş olmak . (bkz: top)
romantik komedidekinden bir tane istediğim arkadaşlık.
arkadaşı olacak kişileri, bacak arasındaki şeylerini doğru kullanıp kullanmadıklarına bakarak seçen insanlar için imkansızdır. yani gay biriyle arkadaş olmak istememek kadar gay biriyle arkadaş olmak istemek de anormaldir. insanları insan oldukları için değerlendirmek gerekir.
belki de gay olmaktır.
bana yan gözle bakmadığı sürece saygı duyarım sonuçta tercih meselesi.
pasif mi aktif mi olduğuna bağlıdır. aktifse sıkıntı büyük.
ben oldum ve bana gaymadı. öyle heteroseksüeller gibi abazan değiller yani merak etmeyin. korkuyorsanız da duvara doğru yatabilirsiniz.
güncel Önemli Başlıklar