bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    fenerbahçe ülker'in slovenya'nın Geoplin Slovan takımından transfer ettiği, Power forvet ve pivot pozisyonlarında oynayabilen, kendi yaş grubu içinde* Avrupa'nın gelecek vaadeden uzunlarından biri olarak gösterilen 2.10'luk sloven basketbolcu.
    1 ... blakkheim
  2. 2.
    eurobasket 2007 de şu ana kadar oynadığı birkaç dakikanın ışığında söyleyebilirim ki slovenya doğru olan ne kadar şey yapıyorsa bu arkadaş ise o doğrular kadar yanlış yapıyor; kısaca neden oynatılmadığını hemen belli ediyor.
    -1 ... disco inferno
  3. 3.
    türk telekom maçı'nda iyi bir performans ortaya koymasına rağmen takımına maçı kazandırmaya yetememiş, oğuz savaş ile iyi bir ikili oluşturan basketbolcu. kaliteli bir arkadaş.
    ... kemalturna
  4. 4.
    Dün oynanan Türk Telekom maçında elinden gelenin en iyisini yapmasına rağmen çeşitli kimseler tarafından yinede eleştiri oklarına mağruz kalmış kişi.Aynı zamanda kendisinin çok mütevazi ve sempatik biri olduğunu düşünüyorum.En azından kendisiyle msnde ettiğim kısa sohbetten bunu çıkardım.
    -1 ... zeitgeist
  5. 5.
    basketbolcu oldugu ne kadar kesin bir yargi ise kotu oynadiginda ne kadar cekilmez oldugu da su goturmez bir gercektir. sabir tasi gorevini bogdan tanjevic ile paylasmaktadir..
    ... glosoli
  6. 6.
    nasil ki preldzic ümit vaad eden bir genc ise, kendisi ayni seyi ne yazik ki saglayabilen bir oyuncu olamadi bugüne kadarki performansiyla. o yasta, o fizikte, o özelliklere sahip yiginla türk genci varken vidmar'in fb ilk besinde kendine yer bulmasi sadece ve sadece tanjevic'in bok yemesidir.
    ... boreas
  7. 7.
    parmak hassasiyeti ve basketbol zekası vasatın altında olan basketbolcu..bu boyda olupta NBA draftine davet edilmemeyi başarabilmiştir.
    1 ... freewheelin
  8. 8.
    bir maçtan önce ısınırken mirsad'ın dayanamayıp nasıl bitirmesi gerektiğini gösterdiği oyuncudur. euroleague'de oynayan kaç oyuncuya bir arkadaşı maçtan önce nasıl atması gerektiğini gösteriyor merak ettim doğrusu.

bir de şut özürlüdür kendisi. ısınırken bile %33'lerde atar.
    ... shilmyro
  9. 9.
    1 yıllığına union olimpija takımına kiralanmış, fenerbahçe ülker taraftarlarının kabusu olan basketbolcu.
    ... luinir
  10. 10.
    basketbolun sabri sarioglu sudur.
    ... tekerlegibulanadam