bugün

l'oreal'in bünyesi altında bulunan bir saç bakım ürünleri markası.
ucuza kaliteyi satın alabileceğiniz bir marka. kişisel bakım ürünlerinin fiyatları çok uygundur.
yüz temizleme jeli ve 3 ü bir arada ürünü uygun fiyatına rağmen oldukça kalitelidir.
cilt temizleme ürünleri gerçekten kaliteli ve ucuz olan marka. suratı bebek poposu gibi yapıyor resmen.
telafuzunun aşırı güzel olduğunu düşündüğüm marka.
tonikleri gayet başarılı , cilt temizleme ürünleri iş görür ama kremleri bir (bkz: juvena) değil .
bazı ürünleri cidden çok iyi çıkan marka.
nemlendirici gibi.

önce bi şüphelendim ama süper çıktı. l'oreal imiş zaten aslında.
"Ülkeleri için mücadele eden sevgili kadın savaşçılarımıza bu seti hediye etmekten gurur duyuyoruz" mesajı ile beraber
israilli kadın askerlere mücadelelerinden dolayı birer güzellik seti hediye eden kozmetik markasıdır.
israilli kadın askerlere barbarlıklarından dolayı hediyeler veren zaten ürünleri de bir boka benzemeyen kozmetik firmasıdır.
Garnier urunlerini boykot edelim diyen zeki arkadaşlara hatırlatmakta fayda var, dünya temizlik ve kozmetik piyasası Yahudilerin elindedir yani nereye gitsen kaçamazsın önce kendi ürünlerimizi üretecek kapasiteye ulaşmamız gerekir ki dışa bağımlı olmayalım.
uzun süredir saf ve temiz yüz maskesini kullandığım marka.
şiddetle öneriyorum genşler. meymenetsiz sıfatım retricayla shoplanmış gibi oldu amk.
(bkz: reklam kokan entyler)
son reklamı hindistandan gelen binlerce yıllık temizlik ve güzellik sırları ile alakalı , hindular alınmasın ama biz kendilerini pis ve çirkin olarak tanıyoruz istisnalar vardır mutlaka.
bu maskeyi kullanmaya başlamadan önce yüzümde gram sivilce falan yoktu. ne zaman bunu kullandım sivilceler azdı. önüne duramadım. sonra zoretanin kullandım 2 ay geçti ama hala çıkıyor 2 3 tane tabi.
Makyaj temizleyicileri gayet başarılı olan ürün fakat aynı başarıyı bb kremlerinde göremiyoruz. Renk skalasının darlığı en baş sorun.
Ürünleri cildi ya sivilce tarlasına döndürüyor ya da kurum kurum kurutup kabuk attırıyor.
BB kremlerinin renk tonlarına hiç girmek bile istemiyorum. Açık tonuyla yüzüme nur inmiş gibi olurken orta tonuyla da kömür madeninden çıkmış gibi oluyorum.

Başıma bir şey gelmeyecekse temizleme suyundan başka hiçbir halta yaramayan kozmetik markası.
Bb kremi ve peelingi asiri sivilce yapan marka ama sanirim yesil cayli yuz jeli cok guzeldi ondan memnun kalan bir cok kisi var. kil maskeleride fena degil. Bb kremi yenilenmis falan bilmiyorum goz alti kapaticisi olarak guzel bb li olani diyorlar kullanmadim. Bb kremler beni hep korkutuyor sivilce olayi yuzunden o yuzden cildiniz yagliysa uzak durun garnier bb den.
saç boyası üretme işini acilen bırakması gereken marka. pakettekine bakıyorsun çok güzel sonra deniyorsun bambaşka bir şey çıkıyor. Arada 2-3 ton fark var. Hayaller Hayatlar resmen. Şebelek maymunu gibi işe gideriz artık yarın.
geçen günlerde buraya garnier i yeren bir entry girmiştim. Sonra bir kutu boya daha alıp şebelek maymunu olan tipimi değiştirmek amacıyla tekrar boyama işlemi gerçekleştirdim. Talimatlardaki 25 dk yerine 40-45 dk tercih edildiğinde Gerçekten çok güzel sonuçlar alınabilen boya markası olduğunu fark ettim. işin garip yanı bugün Herkes saçımı çok beğendi. Teşekkürler Garnier swh.

Neden viral reklam gibi oldu swh.
Garnier besleyici çift fazlı micellar temizleme suyu. Gözleri kesinlikle yakmıyor. Lens kullananlar için gayet uygun. Suyu dayanıklı makyajı çok iyi çıkarıyor. Tavsiye ederim

(bkz: garnier)
(bkz: Garnier Skin Natural)

görsel
Kozmetik sektöründe uzun bir süredir hizmet veren Garnier Fransız kökenlidir. Bu firma bütün güzellik ürünlerini bünyesinde bulunduran 110 yıllık köklü bir kozmetik firmasıdır. ismini de kurucusu olan Alfred Amour Garnier' dan almaktadır.

(bkz: Garnier)
(bkz: Garnier hakkında)
Garnier saf ve temiz 3'ü bir arada peeling aşırı yağlı ciltlere uygun. Çok fazla cildi kurutuyor. Benim mesele baya cildimi kuruttu. Kaş yaparken göz çıkarmayın derim. Yaşlanmamak için cildin kurumaya değil neme ihtiyacı var. Bence ergenlik dönemi için uygun bir peeling

(bkz: Garnier Peeling)
(bkz: Garnier Skin Naturals)
Garnier cilt maskeleri pratik olması ve ihtiyacımız olan bakımı 15 dakika gibi kısa sürede sağlaması oldukça güzel. Her cildin yapısına göre yüz maskesi sizin seçiminize kalıyor. Ben bu maskeleri daha fazla tutuyorum cilde daha güzel işlemesi için.

(bkz: Garnier Skin Naturals)
(bkz: Garnier Yüz Maskeleri)
nem bombasi diye tek kullanimlik bir maskesi vardi, almistim. ancak maskeyi uyguladiktan sonra cildimdeki etkisi 2-3 saat falan olmuştu.
birkac entry once ovulen micellar water tarzi seyleri ise markasi ne olursa olsun sevemiyorum.
görsel
Hangi marka olursa makyaj temizleme suyu hakkında öncelikle şunu belirtmek isterim ağır makyajları asla çıkarmaz. Hafif bir yapısı olduğu için seçim size kalıyor. Gözlerimiz hassas yapıda olduğu için makyaj temizleme suyunu önerebilirim.
Dip not: Makyaj çıkaran ürünlerden hoş koku beklerseniz cildinize daha fazla katkı maddesi sürmüş olursunuz. Ne kadar doğal içerikli kokusuz olursa o kadar iyi.

(bkz: Garnier)
(bkz: Garnier Makyaj Temizleme Suyu)
Şu saçma ürünü gözüme kaçmıştır

https://i.hizliresim.com/GDWlXZ.jpg

Duştan çıktığımdan beri gözüme batıyor yapacağınız taneli ürünü sikeyim.
Danla bilic kezosunu 2022 yüzleri seçmişler. Lan yemin ediyorum dünyada herhangi bir yılda oksijene bişey karıştırdılar aq ortalık beyinsiz insanlarla doldu. Başka açıklaması olamaz şunun. işin garip tarafı kimseye garip gelmiyor oluşu.