bugün

darbeyi eniştesinden öğrenen cumhur başkanına şaşırmıyorsunuz zall ın galeriye erişimi bize sormasına şaşırıyorsunuz değişik insanlarsınız amk.

enişten yok mu zall bi sorsan belki biliyordur?
--spoiler--
sözlüğün genel olarak açılmama sorunu var zaten...

edit: mahkeme tarafından mı engellenmiş sorusunun muhatabı da aykolik zaten zall bey, ondan öğrenebilirsiniz!
--spoiler--
benimle ne alakası var? fotoğraf paylaştığım için mi? başkalarının fotoğrafını atmıyorum ki. kendi fotomu atıyorum.
mahkeme komple "galeriye erişimi" engellemez. böyle bir talep olsa da bunu reddetmesi gerekir zira "galeri" denen sey içeriklerin tümüdür, bir görsel engelletmek isteyen o tüm içeriğin engellenmesiin istese de hakim bunu reddeder. mahkeme ya içeriği ihtiva eden linki engeller ya da siteye erişimi. sitenin belli bir spesifik bölümünü engellediğine hiç tanık olmadım bunca yıldır. ama olmayacak iş de değil tabi, siz yine de tevziden bir sorgulatın derim ben bir tedbir kararı vs var mı diye, muhteşem ve her konuda bdv de efelik yapan hukuk biriminiz şıp diye halleder nasıl olsa.
Zall panpa 0 0 7 ye bi mesaj at istersen o böyle konularda yetkili bi abimiz sen bilmezsin..
zall yapacağın işi sikeyim diyorum yıllardır daha bi kere sik abi demedin bi değdirsem sözlüğün server ına bişeyciği kalmayacak aslında.

yedin bitirdin bizi bee.
geçmişte mahkeme kararı tecrübemiz oldu, bazen bazı mahkemeler öyle garip kararlar veriyorlar ki, site kapatılıyor kimse de bilmiyor. mahkeme kararını çoğu zaman kimse bilmiyor. çoğu yere baktım sordum engel yok diyorlar. ama siteye ulaşılmıyor. turkcell, turk telekom gibi farklı hizmetlerde engel olup olmadığına göre engel olduğu öğrenilebiliyor.
ben superonline kullanıyorum ve ulaşılmıyor şu an.
sen bilmezsen biz nereden bileceğiz bursa çocuğu zall?
zall'ın bikinili fotoğrafı varmış,ben görmedim diyenin yalancısıyım...

çok meraktayım..

bu arada zall keke dağılmış galiba ,kesin emin'den kazık yemiştir.
hadi ya dur hemen düzeltek.
sözlüğün haline bak zall bize soruyor.
Hazreti kim varsa yardım etsin acil.
sözlüğün genel olarak açılmama sorunu var zaten...

edit: mahkeme tarafından mı engellenmiş sorusunun muhatabı da aykolik zaten zall bey, ondan öğrenebilirsiniz!
açılmama sorunu var gibi duruyor. mahkeme tarafından falan mı engellendi acaba?

edit: mahkeme kararını ben nerden bileyim. çoğu zaman kimse bilmiyor. girebilenler var mı yok mu onu yazsın herkes.
yine bozuluverecekmiş gibi nadiren de olsa fotoğrafları x olarak gösteren yer.
fotoğrafların açılmadığı yer.
son birkaç aydır erişim sağlayıcıları birliği diye bir siteye yönlendirildiği için girilememekteydi. son birkaç gündür ise erişiminde herhangi bir sıkıntı gözükmüyor. umarım bir daha böyle sorunlarla karşılaşmayız.
şuan baktım ve çalıştığını gördüğüm site.
kuş beyinli yazarlarımız. zen mate'i açınca ben de her yere girdiğim gibi buraya da giriyorum. burda anlatılmak istenen bu siteye girişin mahkeme kararı ile yasaklanmış olmasıdır. yoksa girmek isteyen her yere girer.
girilebilen sitedir. evet.
Wifiden de 3g den de hspa, edge, edge plus arkalı önlü her türlü giriyorum.
gayette girilen sitedir..

wifi dende 3g dende girilebiliyor..
Wifiden girilir 3gden girilmez.

(Hahahaha Ya bunu neden eksilediniz ruh hastaları, öyle işte aşılamayan bir problem o,
yemin ediyorum hastasınız. Hawking ışımını, zamanda yolculuğu, ulan uranüs yazdım dün onu eksilemiş fesat insanlarsınız. Iyyy eksile be,)
Ben giriyorum.
girilemeyen sitedir.

Bu internet sitesi (galeri.uludagsozluk.com)
aşağıdaki kararlara istinaden 5651 sayılı Kanun uyarınca Erişim Sağlayıcıları Birliği tarafından erişime engellenmiştir. (test)

* iSTANBUL ANADOLU 4. SULH CEZA HAKiMLiĞi'nin 09-03-2015 tarih ve 2015/1188 sayılı kararı
* iSTANBUL ANADOLU 4. SULH CEZA HAKiMLiĞi'nin 03-04-2015 tarih ve 2015/1188 sayılı kararı
AN iTiBARiYLE ViRÜS uyarısı veren site .