bugün

kendilerini büyük sanmalarından kaynaklanmalarından bi hayalperestliktir.

sürekli olarak vay efendim en büyük biziz, vay efendim rakiplerimizden çok üstünüz, vay efendim en iyi futbolu biz oynuyoruz. la oğlum daha geçen yıl küme düşüyordunuz la siz. böyle büyüklük mü olur gardaş. uyanın şu gaflet uykusundan. uyan mamoş. evet.
ne kadar hayalperest olduklarını 17 mayıs 2000' de kopenhag' da, 25 ağustos 2000' de monaco' da göstermiş bir takımın taraftarı için doğru tespittir. keşke herkes bu kadar hayalperest olsa...

(bkz: ironi)
geçen sene şike olaylarına karışmadığı için kötü bir sezon geçirmiştir. ayrıca bir sezon kötü oldu diye büyüklüğünden birşey kaybetmediğini unutan kişinin söylemidir. hayalperest falan değildir galatasaray gerçekler ortadadır zaten. görmek isteyen araştırabilir biraz.
ya iyi oldu hatırlattıkları. aynı zamanda en temiz takım bizik, şikeye hiç bulaşmadık gibi 5 yaşındaki çocukların bile gülebileceği savları en büyük kanıtıdır hayalperestliklerinin. evet.
hayalperestlikleri anfield road' da liverpool taraftarlarına stresten tırnak yedirirken, lyon kalecisi coupet' e ' tribünlerde galatasaray' ı istiyorum ' açıklamasını yaptırırken de tescil edilmiştir. şampiyonlar liginde gruplarından çıkan ilk türk takımı olurken de hayalperesttiler. evet hayalperestiz. öyle hayalperestiz ki, gerçeğe döküyoruz hayallerimizi. şampiyonluklara çamur atmak yerine ezeli rakibimizin bize attığı 6 golü alkışlayan başkanların asaleti yüzünden bu hayalperestliğin gerçeğe dönüşmesini hak ediyoruz.
inşallah bizi takip eder, bizim kadar hayalperest olursunuz. tabi play off icatlarıyla değil...
(bkz: fenerbahçe puan kaybedince açılan başlıklar)
evet evet en büyük fener .
oktay mahmudi türkiye'nin en büyük koçudur şeklinde de tezahür eder bu hayalperestlik. la ergin ataman varken oktay mahmudi kim davar. evet.
doğrudur çünkü rakiplerinin hayallerine ulaşmış bir takımdır. galatasarayın hayalleriyse rakipleri için saçma bir hayalperestlikten ibarettir.
"sizin hayallerinizin bittigi yerde bizim gerçeklerimiz başlar" şeklinde cevap vermek istedigim önerme.