bugün

007’yi de buraya beklediğimiz konu. Dünkü penaltıya penaltı derse kendisi ile bir daha futbol tartışmayacağım. Aldığınız bir haram 3 puanla daha yarışta tuttular sizi hadi yine iyisiniz.
canım benim ben seninle zaten uzun süredir futbol tartışmıyorum geçen sene bjk maçında arda nın balıklama atlayışına penaltı dediğinden beri taşak geçmek amaçlı yazıyorum yanlış anlama ciddi değilim yani...maksat muhabbet olsun.

kasımpaşa maçında dzeko nun pozisyonu ne kadar penaltı ise bu da o kadar penaltı. artık takdirini siz yapın.

Prof. Hakem gözünden;

https://x.com/dabitnel/st...;t=o1kDp73LU0TuukjZkDd2Ag
--spoiler--

kasımpaşa maçında dzeko nun pozisyonu ne kadar penaltı ise bu da o kadar penaltı. artık takdirini siz yapın.

--spoiler--

kankamdan klasik savunma gelmiş * "haksız penaltı" demez asla. illa ki bizim attığımız bir penaltıyı öne sürer "o ne kadar penaltıysa bu da o kadar penaltı" der. seviyorum seni len *

haramzade galatasaray. gerçi dün bana para ( handikap 0 oynamıştım ) kazandırdı o penaltı ama olsun *
anadolu takımlarına gelince transfer limiti len aq. kendi aranızda eğleşin durun bakalım üç büzüklerin iki temsilcisi. ileride tiyatronuzu izleyecek seyirci bulamayınca bakalım ne yapacaksınız.
Arda’nın pozisyonu başka açılar yokken penaltı gibi duruyordu. Sonra penaltı olmadığını gördük.

Kasımpaşa maçında dzeko’ya yapılan penaltı. Zira çelme var. Dünkü maçta ne sikim var peki? Ben de taşak geçmek için yazıyorum yanlış anlama. Çünkü tff de taşak geçiyor artık alenen. Bu kadar utanmaz arlanmaz bi tff ve camia görmemiştim daha önce. Aldığınız haram puanlar elbet bir gün aheste aheste çıkacak.
lan olum adam tutmuş çekmiş bizimki de bırakmış işte kendini. nasıl ki dzeko nun kendi dizini takıp düşünce sizin çelme demeniz gibi hayır neyini tartışıyoruz onu anlamadım ben.
--spoiler--

kankamdan klasik savunma gelmiş * "haksız penaltı" demez asla. illa ki bizim attığımız bir penaltıyı öne sürer "o ne kadar penaltıysa bu da o kadar penaltı" der. seviyorum seni len *

--spoiler--

olum başka türlü anlamıonuz ki sabaha kadar da anlatsak sizin için bizim helal penaltı kazanmamız için ceza sahasında rakibin bizim oyuncuyu yatırıp s.kmesi falan gerek (bkz: swh) net anlaşılsın diye benzer gri pozisyonlarınızdan örnek veriyorum ben de ne yapayım.
tartışma yok kanka günahların takımı galatasaray bunda hemfikiriz zaten tartışacak bir şey yok *
--spoiler--

anadolu takımlarına gelince transfer limiti len aq. kendi aranızda eğleşin durun bakalım üç büzüklerin iki temsilcisi. ileride tiyatronuzu izleyecek seyirci bulamayınca bakalım ne yapacaksınız.

--spoiler--

sesini kes çünkü abilerin konuşuyor burada...

bu da kimsenin top oynamadığı sezonlarda arada abdurrahman çelebicilik oynuyor 40 senede bir şampiyon olan takımın çapsız taraftarı...
milyarlarca dolarlık pazarda helalinden iş yapıldığını düşünmek saflık zaten.
Trabzon maçında 5 olan maçı nasıl tadiç in penaltısı ile çevrilmeye çalışıldı adamın formasını sırtından almıştı tadiç haram penaltı arıyorsanız oralara bakın.
--spoiler--
40 senede bir şampiyon olan takımın çapsız taraftarı...
--spoiler--

üç büzüklerin bu kadar şike döndürdüğü yerde 40 sene iyi bir ortalama. ayrıca 40 değil, 11 sene.
--spoiler--

üç büzüklerin bu kadar şike döndürdüğü yerde 40 sene iyi bir ortalama. ayrıca 40 değil, 11 sene.

--spoiler--

sanki bana inter milan da hakkı yeniyor havalara bak mahalle takımındaki...
eee ben 4.20 orandan gs 2 gol atamaz oynamıştım, maddi açıdan beni sikmiş oldular.

bu arada penaltı var yok tartışılır, işte böyle tartışmalı pozisyon olduğu için zaten normal şartlar altında var karışamamalı.

ama sen üç büyüklere deplasmanda maç berabereyken 80+ lı dakikalarda o görüntüyü verirsen hak3, hiç bir şey olmasa da mutlaka olmuştur deyip çalarlar onu, burası türkiye.

yani başkalarına laf söyleyene kadar hak3 ün yaptığı amatörlüğe değinilmeli, hakemden ziyade var hakeminin gri pozisyonda neden çağırdığı sorgulanmalıdır.

galatasaray futbolun f sini oynayamıyor. taraftar yönetim arasında gerginlik had safhada, taraftar kendi oyuncularını yuhlamaya başladı.

kendileri de görüyor gerçekleri ama işte topu taca atmaktan başka direksiyonu kırabilecekleri yer kalmadı.

ben eğleniyorum vallahi ete ve göte para vermeyerek izliyorum.

dipnot;

büzükler lazların burnunu siksin.
bir arap ülkesinde tartışma konusu.

(bkz: haram penaltı)
(bkz: helal penaltı)
(bkz: din işleri üst kurulu hakem heyeti)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar