bugün

içeriden yönetici bir büyüğümünden aldığım gizli bilgi.

Öyle bir transfer yapacapız ki en az falcao kadar sükse yapacak, mesut özil transferini gölgede bırakacak dedi.
öncelikle zannetmiyorum.
şayet gerçekse de aklıma gelen ilk örnek diego costa. sonrasında ise alexander pato.

ikisi de boşta şu anda.

gs ancak serbest statüde oyuncu alabilir, o tip adamlar da ya kadrodışı ya da yeni feshedilmiş boştaki adamlardır.
Tribüne amigo arıyorlar galiba. Evet.
Biraz elini çabuk tutsa forvet olmasa da falcao ayarı bir ortasaha bulabilirdi. (bkz: mesut özil)
gereksiz işlemler silsilesidir. kardeşim umutu gönderi ahmeti gönder paralar harca falcao yu al şimid bir forvet daha al.
bu takımın forvet politikası yok maalesef.
buradan galatasaray yönetimine bir çağrıda bulunuyorum. bendeniz tacettin limoncuoglu olarak çok sakatlanırım ve maçlara çıkmam. profesyonel futbolculuk geçmişim olmayabilir ama bunun gerekli olduğunu sanmıyorum, nasıl olsa oynamayacağım. işsizim, paraya ihtiyacım var. musluk bu sefer de benim için aksın. beni doyurun bir sefer de. vergi borçlarını sildirerek cukkaladığınız vatandaş parasını bir kez de ben yiyeyim. saygılar.

bu da böyle bir entry'dir.
Arka arkaya 2 maç oynayabilen ve gol atabilen olması kafi aslında.
gabriel omar batistuta'yı transfer edecekler sanırım. futbolu burakmış, yaşlı başlı haliyle bile en az falcao kadar katkısı olur takımına.
Az kaldı suarez gelicek daha bu takıma. Mesut'lu fener'i tokat manyağı yapacağımız günler yakındır.