bugün

(bkz: bir an için heyecanlandın itiraf et)
Şubat sonrası kesinleşecektir. Ben dedim yok Fenerbahçe öyle böyle dedi bazı arkadaşlar. Yok Fenerbahçe'nin borcu Galatasarayla birmiş falan diyen oldu. prandelli döneminde yapılan devre arası transferleri Galatasaray'da bazılarını zengin etti ama kulübü bu hale getirdi. Dost acı söyler. Evet.
şubat sonunda uefa'nın vereceği karardır.
yapılan açıklama transfer yasağı olacağı karar alınana kadar da alabildiği kadar topçu alması yönünde yapılmıştır. ne olursa olsun mağdur etmemek için sinyal verilmiş ve zamanı gelene kadar yöneticilerin gözünü açması gerektiği belli edilmiş.
bize olsa 15 defa men olmuştuk şimdiye ama bunlara 1 dönem transfer yasağı birazda para cezası verirler kapanır konu.
şikeden men edilenlerin ağzını sulandıran beklenti.
ceza ne olursa olsun yönetimin istifası ile sonuçlanacaktır.
umarım.

edit: şikeseverlerin sabırsızlıkla beklediğidir.
görsel

UEFA’dan gelecek cezadır. Evet.
hadi inşallah.
Bi türlü gelmedi arkadaş gassarayin avrupadaki lobisi fenerinkinden güçlüdür, yani gelecegide mechul. Zaten öyle belesden şl'e gidilmesinide tasvip etmiyelim ne dersiniz.
yine de uefa dan men edilmeyen takımlarla aynı başarıyı göstereceği için çok sorun değildir.

ayrıca herkesin tuttuğu kendine.
10 seneye yakın süredir şampiyonlar ligi gruplarına kalamayanların tek hayali.

e şimdi elemelere kalırlarsa yine uefa kupası yolu gözükecek.
eleme atlayacak potansiyel yok kendilerinde. onlar da biliyor bu gerçeği.

e bu defa neye sarılacak?
bari galatasaray men yesinde yerine biz gidelim.

ezikler ya.

edit: yaşlı kadro? sen 35'inde drogba'nın, 30'unda sneijder'in, eboue'nin real'e gol attığı anı daha hayatında yaşadın mı yavru kanarya?

adamlar her sene şampiyonlar ligi elemelerine kalıp eleniyorlar ya.
hani bir sene kaza, iki kaza. kaç etti? *
hiç olmazsa trömsö ve ostersunds faciası yaşamayacaktır. liverpool dan 8 bayernden 5 yemez. Fatih Terimin içten içe sevineceği bir karar olur. bu dar ve yaşlı kadro avrupaya giderse perişan olur, men cezası gelmesede bir transfer kısıtlaması ve gelirlere temlik gelmesi kesin gibi. avrupa fatihi ünvanı kaybedilmesin uefa cezayı bassın ceza olmasaydı final oynardık engellendik diye geyik yaparız.
Köpekler istedi diye atlar ölmez.
Sadece bu ceza ile yırtsa iyi. Transfer kısıtlaması kesin gibi.
am kısıtlaması kesin gibi.

bundan sonra kuşları sikme kısıtlaması da gelecek sanki.
fatih terim'e de kafa göz girme şunlara cezası da eklenir diyolar..

ben hayatımda bu kadar salak insanları bir arada görmedim. ceza mı alacak galatasaray? alsın.. hak ediyorsa fizana sürsünler kulübü.

ama sorarlar adam sen ne yaptın?
tudor varken bile yenemedin takımı. o mal yüzünden mart'ta şampiyon olacak takım son haftaya bıraktı her şeyi. diğeri iki sezon iyi şeyler yaptı diye hemen bir afralar bir tafralar... geçen sezon nasıl şampiyon olduklarını da biliyoruz ye neyse..

kardeşim el siki ile gerdeğe girmeyin.
bugüne kadar el siki ile gerdeğe girmeyen tek takım galatasaray'dır. o kazanırsa şu olur, bu kaybederse bu olur ikili averaj, üçlü kombo filan yapmayan tek takımdır.

bundan sonra götü kalkanları indirme konusunda da kısıtlama bekliyorum uefa'dan. yapmazlarsa hatırım kalır.