bugün

Kadro değeri en yüksek Türk takımıdır.
ilk 5 maçta nasıl bir kombinasyon olacak kendini belli edecek kadrodur.
puan farkı atamayacak kadrodur.
görsel
görsel
kadroya bak hele "bugün allah için ne yaptın?" diye soruyor resmen.
nzonzi kap bildirimi gelmiştir.
sabırlı olalım.
falcao'u da o forvetleri olmadığı için bırakmadılar zaten.
artık engel yok.
oyuncu anlaştı zaten kulüpler bekleniyordu.
transfer 31 ağustos'ta bitiyor sakin.
98,55 milyon euro'luk transfermarkt değeriyle en yakın rakibi fenerbahçe'ye 25 milyon euro fark atmış kadrodur.
falcao ve nzonzi transferleri biterse piyasa değeri 130 milyon euro olacak takımın.

herifleri ikiye katlıyoruz hala vedat ferdi merdi diyorlar ahahaha.
geçen sene frey, slimani, jailson övüp 46 puan toplayan adamlarla muhatap oluyoruz ya.
NZonzi ve falcao transferleriyle ligi başlamadan bitirecek kadrodur.
kuşların rüyalarında sayıkladığı kadrodur.
kadro sorunu yok hoca sorunu vardır. kendini yenilememekte ısrarcı olan emekli olmalıdır, devri dolmuş demektir zira.
Kağıt üzerinde şampiyonlar liginde çeyrek finale rahatlıkla çıkabilecek kalitede olan kadrodur.

Ama futbol kağıt üzerinde oynanmıyor. Terim'e çok iş düşüyor.
fenerden 6 gol yemeye uygun kadrolardan biridir. evet..
Türkiye ligi takımı mı bu takım anlayamadım.

T: bir soru.
Bir Galatasaraylı olarak tedirgin edendir. Bek-stoper rotasyonumuz CL için kesinlikle yetersiz ve ağır kalacak. orta saha özelinde bakacak olursak Nzonzi-seri-belhanda-selçuk-donk-m. özcan yeterli olur diye düşünüyorum. Kanatlarda onyekuru'nun da gidişiyle de iyice oyun hızının düşeceğini düşünüyorum. eğer gerçekleşirse de mutlaka diagne-mitroglou yollanıp falcao+atletik ve fizikli bir forvet almamız gerek. genel olarak bakacak olursak bu kadro ligi mevcut oyun yapısıyla her türlü götürür ancak Cl'de tempolu oynayan takımlar karşısında oldukça sıkıntı yaşayacaktır diye düşünüyorum. umarım yönetim eksik bölgelere bir an önce takviye yapar.
Tek Türk futbolcunun olmadığı kadrodur. Sorarsan Türk takımıyız dersiniz. Evet.
bu kadro başarısız olursa tek suçlusu terim'dir.
kimse kusura bakmasın.
Afrika kısasından bir takım izlenimi verir.
bok gibi olan ve ülkemizi şampiyonlar liginde rezil edecek olan kadro.
http://galatasaray11.com/kadro/mantik-7518