bugün

mottosu (bkz: galaksiye tek bir cevap yeter) olan parti siyasete bomba gibi bir giriş yaptı.

vulcan 1. bölge adayı mücahit spock galaksinin en dirayetli hükümetini kuracağız dedi.
spock basın açıklamasında "bugüne kadar hep götler iktidar oldu ben neden olmayayım?" dedi.
tek yumruk tek yürek nidalarıyla karşılanan mücahit spock ilk mitinginde şöyle ifadeler kullandı:

-Galaksi bizim işimiz.
-Artık götler iktidar olmayacak!
-Skotty herkesi ışınlayacak.
-Atılgan tarlaları sürecek.

galaksi medyasında bu hareket geniş yer buldu.işte bir köşe yazısı.

Mücahit Spock!

Magazinden uzak düzgün yaşantısı, mantık dolu kişiliği, bir çok düşmanı dize getirmiş iman gücü ile gönlümüzü kazandı. Yapacağı bire bir görüşmelerle, hasmını enseden yakaladığı an her türlü isteğini kabul ettirebilecek ikna gücü ile dış politikadaki bir çok sorunu kolayca çözecektir. Geliştirdiği Galaktik Milli Ekonomi Modeli ile refah yolunun şifrelerini çözmüş olması, onun ne derece hayırlı bir galaksi evladı olduğunu kanıtlamaktadır.

akımın facebook grubu için: http://www.facebook.com/group.php?gid=7235999020
galaksinin en güçlü en dirayetli iktidarını kurmak için yola çıkmış parti.
partinin başkanı ian fraiser hiçbir gezegenin hiçbir bölgesinden aday olmayacağını açıkladı.
(bkz: tüm dualarımız pluton için)
eski tatooine milletvekili darth vader'la iktidar yuruyusune cikabilecek olan parti.
galaksideki en daşşahlı partidir bu parti. aldığım habere göre yeni bir açıklama yapmışlar :

" 1 mayıs stormtrooper bayramında ölen stormtrooperların ardından yas tutuyoruz , araya karışıp 13 stormtrooperin naklini sağlayan orangutan tadındaki wookieyi kınıyoruz "
galaksideki en daşşahlı partidir bu parti. aldığım habere göre yeni bir açıklama yapmışlar :

" 1 mayıs stormtrooper bayramında ölen stormtrooperların ardından yas tutuyoruz , araya karışıp 13 stormtrooperin naklini sağlayan orangutan tadındaki wookieyi kınıyoruz "
başkan ian fraiser; facebook'taki resmi gruplarında da yer alan galaksinin derinliklerine seslenişte vizyonunu açıklamıştır:

ve ben Ian Fraiser olarak da söylüyorum ki, hakka inanan, haklının dışında hiçbir şeye boyun eğmeyen, millete güvenen, millete boyun eğen, Allah'tan başka hiçbir güçten korkmayan Ian Fraiser olarak söylüyorum ki Galaksi tarihin en güçlü, en dirayetli, en cesur iktidarını kuracağız.
10 seneye totaliter rejimi kurmayı hedefleyen parti. başkan ian fraiser, hedefe ulaşacaklarına aksi takdirde topluca siyasetten çekilip Malkara(dünya)-Mimas(satürn)arası halk otobüslerinde dolmuş şoförlüğü yapacaklarına dair söz vermiştir.
(bkz: elveda ay elveda feza)
(bkz: gezegenler arası köprü yapacağım)*
seçim zamanı uranyum dağıttığıyla ilgili iddialar dönen parti. ayıp ayıp. nerden öğreniyosunuz bunları.
parti yakın tarihlerde iktidara geldikleri takdirde savunma bakanlığını kaldıracaklarını açıklamıştır. yaptığı basın açıklamasında başkan şu sözleri dile getirmiştir:

Galaksinin Yükselişi Partisi olarak bürokratlarımızın isteği ve halkımızın desteği ile bir ilke imza atıyoruz: Savunma Bakanlığı denilen saçma, absürd, pasif ve samimiyetsiz bakanlığı tarihin tozlu sayfalarına gömüyoruz. Savunma Bakanlığı isimli bu sevimsiz makamı Galaktik Kabine'den, Anayasa'dan ve tüm gazete küpürlerinden siliyorum... Liselerde okutulacak olan Galaktik Güvenlik Dersi kitaplarından da tabi ki... Bunun yerine daha anlamlı, gerçekçi, aktif ve samimi olan Saldırı ve Sömürge Bakanlığı'nı kuruyorum ve bu göreve eski SS-subayı Sayın Sier Khan'ı atıyorum. Galaksinin öte taraflarında, derinliklerinde ve dolaylarında yaşayan diğer insansı ve tüylü sevecen yaratıklar hatta Teletabiler ayaklarını denk alsınlar. Biz artık galaksimizde barış değil savaş istiyoruz.
artık barış değil savaş isteyen siyasi oluşum.

(bkz: biz galaksimizde barış değil savaş istiyoruz)