bugün

galatasaray altyapısından yetişip, galatasayar tesisleri önüne fenerbahçe formasıyla gelip 6 işareti yaparak fotoğraf çektiren futbolcu.

görsel

http://www.hurriyet.com.t...24&utm_term=post#page
aklıma florya'da yazan efsane sözü getirmiştir;

"sizi buraya getiren yeteneğiniz, burada tutacak olan ise, karakterinizdir."
https://www.mynet.com/gok...ti-olay-oldu-190101202762

Selin cigerci nin kocası.
Tuzlaspor da oynuyor.
Galatasaray ın altyapısında yetişen futbolcu Aksamki maçtan sonra bayağı tepki almış.
selin ciğercinin kocişi.

görsel
böyle şeyler göre göre iyice egoist oldum.
kültür seviyesi farkını gördükçe gururlanmaktan ziyade götüm kalkıyor.
artık durduramıyorum arkadaşlar.

durduramıyorum.
gündeme gelmek için neredeyse herşeyi yapan vasat kişilik.

Selin ciğerci transıyla parası için evlenen fenerli tetikçi piç. Ulan biraz emre belözoğlundan ders alsaydın bari. Orospu çocukluğunun da bir şerefi olmalı...
Tam Bir mal fenerli. Fenerliler hiç şaşırtmıyor aq.
Dün yediğin hurmaların bugün ne yapacağını yaşayarak öğrenmiş oyuncu.
mesele herifin densizliği vs değil zaten.. mesele arenada kazandıktan sonra artislik yapıp sonra göt oluca konuyu başka yere çekmesi, olay çıkartması... yok muslera tabelayı göstermiş de yok semih kadıköy de yapmış da...souness bayrak dikmiş de... neticede bu olayların rövanşında aynısını rakip yapsa galatasaray lı oyuncular da bu yamazın verdiği tepkiyi verse yine aynı şeyleri söyler insanlar... eleştirilmeye, ofansif mizah zoruna gidiyorsa sende başkasına yapmayacaksın... hele ki haddin hududun bunu yaptığın takımın/adamın yanına yaklaşamıyorsa... sonra böyle şamar oğlanına dönersin işte.

eşi kimdir necidir kimsenin üstüne vazife değil zaten...oradan laf çakılması ayıptır, yapan herkim ise de yanlış yapmaktadır.
karisi ile ayrilmasi sonucu intihar ile son bulacak bir Hayati varmis gibi duruyor.

akilli ve dikkatli olmali.
görsel
Tokatlandığı adamla hatıra fotoğrafı bile olan top tepici top. Evet, top tepici top.
akli sira fenerbahce ye kapagi atmak istiyor ama yemezler. ne isi olur fenerbahce nin senin gibi kendini bilmez karaktersiz yeni yetme ile.
görsel
Eş meselesi ayrı , onu bu geçelim şimdi. Fıtık değildir o,bel soğukluğudur demiştik zaten, neyse o mevzu da dursun bir köşede hipokrat daha iyi bilir.
Buradaki Olay zamansız göt kalkması. Ee Muslera'nın da efendiliği herkesin malumu. Şimdi Muslera'ya inanmayıp *bneye inanmak... Bilemiyorum. Yok abi, Mevzu gene oraya geliyor.
görsel
asker arkadaşıyla evlenen topçu.
Mahalleden çocukluk arkadaşımdır. Değişik şeylerin peşinde koşmaktadır.
hakeme saldırdığı için 640 gün hak mahrumiyeti almış.
https://www.transfermarkt...ira/profil/spieler/340957

Pek bir şey kaybetmiş sayılmaz. Zaten transfermarkt adlı sitede kariyerini sonlandırmış görünüyor. Açıkçası isabet olmuş, futbolda pek iyi olmadığı kesin.
görsel
5. kalite 3. lig topçusu 4 milyonluk arabaya biniyor bunu tartışın asıl.
“40 yıl yağmur yağsa işlemez mermere, sen sen ol güvenme ibne ile berbere.” Deyimindeki 2 kişiden biri.
görsel
selin dediği kişi aslında selahaattin. biri çıkıp anlatsın arkadaşa.

eşi hamileyken onunla egzersiz yapsın, gün gün bebeğin gelişini hesaplasınlar ne biliyim trip yesin... ama bu durum da nedir böyle.