bugün

(bkz: dostum erkek demişsin bu ibne cıktı)*
Basketbol,viski,cips seven türe yakın olmayandır.
böyle bir erkek mevcut değildir. ya da bana denk gelmemiştir. eğer varsa da bir an evvel kalıbını kırıp atmak gerekmektedir.
soğan erkeğidir.
(bkz: sütoğlan)
basurdur.
zamanın birinde erkek evlenecek çağa gelir. askerlik yapılmış, güzel bir iş bulunmuş, ev araba vs. alınmıştır. erkek kendine uygun bir kız bulur. gidilir görülür. isteme anında erkeğin babası kızın babasına;
-oğlumuz askerliğini yaptı, işi, evi, arabası var. içki içmez, sigara içmez, kumar oynamaz, gece gezmeleri hovardalığı falan yoktur,evden işe işten eve gidip gelir der.
kızın babası durur ve;
ben öylesine erkek demem, kız falanda vermem der ve futbol, seks, bira ve çiğ köfteden nefret eden erkek modelini açıklar.
futbol yerine boks seven, bira yerine rakı içen, çiğ köfte yerine pirzola seven erkek gayet de taş gibi bir erkektir. Lakin seksin yerine koyacak bir şey bulamadım.

(bkz: doymadım doyamadım sevmelere seni ben)
hadi futbolu anladım her erkek sevmez,takip etmez
çiğ köfteyide anladım entel'dir sevmez acıdır diye yiyemez vs
birayı haram diye içmez.
seks işte bunu anlamadım seksten nefret ediyorsa muhtemelen diğerlerindende nefret ettiği için gay olması yüksektir,ancak ben bir gayın haram diye bira içmediğinide ilk defa gördüm ekliyim.
garip bir canlı türüdür diyelim.
a:ya nasıl bir erkek benim istediğim biliomusun askoooo?
b: soyle nasıl bilmiyorum?
a:futbol seks bira ve çiğköfteden nefret eden bir erkek...
b:öyle bir erkek varsa bende istiyorum.
(bkz: ibne bile olmamak)
*
kokoreçte sevmesin de tam olsundur.
hadi bira bi nevi töbe etmiş olabilir,ama seks,çiğ köfte ve futbol dan nefret eden erkek muhtemelen sir ağda,dar pantolon,taşlı t-shirt seven erkektir.
kızların ideal erkeği olduğunu zanneden ama aslında kızlar tarafından çoktan gay katagorisine alınmış erkektir.
erkek olmayan erkektir * .
çiğ köfte unsurunu çıkarttığımız zaman, ingiliz olma ihtimali yüzde sıfır olan erkektir.
hayatın tadına varamamış, kendi içinde kendine kalmayı seçen, yarışlarda hep 2. olan şahsiyet.
yeşilaycı, aseksüel, vejetarjen ve toplu sporlardan hoşlanmayan erkektir.
avrupa birliği'ne üye olan erkektir.
eğer var ise isteyenler için çoğaltılması gereken tip.
bir erkek futboldan, biradan, çiğ köfteden nefret edebilir; ama seksten nefret edemez. etmemeli...
Seks'in hangi türünden nefret ettiğine bakmak lazım. Tümünden mi yoksa belli kaliplardan mı nefret ediyor. Çiğ köfte yemiyor olabilir ama adana kebap yemediği ne malum? Futbol sevmiyordur da, at biniyordur. Bira Türk işi değil, ben aslan sütü olmadan yaşayamam diyordur belki de.
erkek cinsinin yüz karası.
o model henüz üretilmedi.
(bkz: seker sey)