bugün

tam ev erkeğidir ama sigarayı da ekleyin tam olsun.
(bkz: futbol yok seks yok bira yok ne var lan it)
(bkz: bira içmemeyi bi bok sanan ezik)
bunlardan nefret etmekle öğünen; kendine entelektüel diyen, ancak bu şekilde entelektüel olunduğunu sanan erkektir... *
futbol seks bira ve çiğ köfteden nefret eden eşek olarak okudum önce, "zaten olsa olsa eşek olur" dedim ha sonra doğrusunu fark ettim "eşek yine eşek" dedim.

ha pardon evrensel bir tanım lazımdı değil mi şimdi? buyrun; eşekten farkı olmayan erkektir.
balet olabilir.
midyede yemez lan bu. kokoreç ver koşarak kaçar.
(bkz: METROSEKSÜEL ERKEK)
hadi futbol ve birayı anlayabiliriz de çiğköfte'ye nasıl hayır diyebildiğini merak ettiğim erkek.*
seksi hiç katmıyorum ondan nefret edene erkek mi derim ben!
hadi futbol neyse de; seks, bira ve çiğ köfteden nasıl nefret edersin ulan bırak erkek olmayı insan mısın sen, diye bağırılıp pataklanası yaratıktır.
kızların gözündeki ideal erkektir.
anlatım bozukluğudur. yoktur öyle erkek. **
kızların gözünde tanımlanamayan erkektir.
ayrıca kendisi ekseriyetle vegan olmak suretiyle muhtemelen çok sıkıcıdır.
kızların gözünde ideal olmasa gerek olan erkek. seks sevmiyorsa kız ne yapsın o adamı.
80-90 yaşlarına gelmiş erkektir, biyolojisi ve sağlığı açısından bunları yemesi içmesi yapması imkansız hale gelmiş ve artık uzanamadığı ciğere kötü diyerek kendini avutmaya çalışmaktadır.
"benden uzak allaha yakın olsun" erkeğidir. hatunlar bile futbol-seks-bira-çiğ köfte dörtlüsüyle haşır neşirken kendisinin bu tutumunu esefle kınamaktayızdır.
futboldan holiganlar nedeniyle, biradan sağlığa olan zararları nedeniyle, çiğ köfteden girerkende çıkarkende yakması nedeniyle nefret eden erkektir. seksten neden nefret eder bilemem.
futbol sevmeyen, fakat basketbol oynayabilen, seven, 10 dakikada bir işemekten nefret ettiği için bira içmeyen, fakat bu açığı köpek gibi votka ve cin içerek kapatan, acı sevmediği için, belki de midesine iyi gelmediği için çiğköfte yemeyen erkektir. lakin seks olayına birşey diyemem. yine de:

(bkz: kategorize etmenin dayanılmaz hafifliği)
(bkz: herşeyi bir kalıba sokmaya çalışmak)
bunların hepsinden aynı anda nefret eden insan bulmak imkansız dememe neden olan başlık.
erkek değildir. doğan görünümlü şahin gibidir.
seksten nefret etme özelliği ile al bundy tipi erkektir. ama diğerlerinden nefret etmek abartılacak bir şey değildir.
bu başlık nonoş erkeğin tanımıdır.
damak tadı olan erkektir. hepsi aynı anda yapılır mı lan!?
hadi diğerlerini geçtik.. çiğköfte seks??

(bkz: bu espri daha önce yapılmış olabilir)
(bkz: çok dolu başlıklarda başlık üzerinden espri yapmanın zorluğu)
yahu hepsini anlayabilrim de seks neden?. yahu seks olmadan hayat nasıl yaşanabilir olur?. hele bi çıkar onu hayatından ne olacak valla ben çözemiyorum saygı değer sözlüğümüz.
türk futbolcusunun aldığı trilyonlara rağmen geri pas yapmak dışında hiç bir şey yapmaması, ileri paslaşırken topu rakibe kaptırma beceriksizliği ve boş kaleye çakmaktan aciz olması sonucu futboldan soğumuş,

biranın ve patatesin yaptığı göbekten kurtulamayan ve elim kırılsaydı içmeseydim de göz estetiğim bozulmasaydı diyerek biradan da soğumuş,

sevişmeyi bilmeyen , ceset gibi yatan, bakire kızlarla yarım yamalak sevişmekten çok sıkılmış ,
bakire olmayanların da 1000 tane zorluk çıkarmalarından tepesi atmış,
orospuları da hijyenik bulmadığı için "a.... korum böyle işin" diyerek seksten de hevesi kaçmış erkektir.